Finance

Popisi
Zašto je CCU pao 2,38%?
Istražite detaljnije
CCU:NYSE
Compania Cervecerias Unidas, S.A. Common Stock
10,68 USD
−2,38%
(−0,26) 1D
10,68 USD
0,00% (0,00)
Nakon radnog vremena
Zatvoreno: 13. lis, 16:00:06 GMT -4  ·   USD
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za CCU...
Otvori
11,01 USD
Najviša
11,01 USD
Najniža
10,52 USD
Trž. kap.
1,96 mlr.
Prosj. kol.
117,53 tis.
Količina
0,00
Dividenda
3,44 %
Kvartalna dividenda
0,09 USD
Datum nakon isplate dividende
26. svi 2025.
P/E omjer
18,55
52-tjed. najviša
15,36 USD
52-tjed. najniža
10,25 USD
EPS
0,58 USD
Beta
0,45
Dionice u optjecaju
184,75 mil.
Broj djelatnika
9 tis.
Otvori
11,01 USD
Najviša
11,01 USD
Najniža
10,52 USD
Trž. kap.
1,96 mlr.
Prosj. kol.
117,53 tis.
Količina
0,00
Dividenda
3,44 %
Kvartalna dividenda
0,09 USD
Datum nakon isplate dividende
26. svi 2025.
P/E omjer
18,55
52-tjed. najviša
15,36 USD
52-tjed. najniža
10,25 USD
EPS
0,58 USD
Beta
0,45
Dionice u optjecaju
184,75 mil.
Broj djelatnika
9 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Compañía Cervecerías Unidas S.A. is a Chilean producer of diversified beverages founded in 1902. The company produces both alcoholic and non-alcoholic beverages, also operating in the food sector. They have operations in Chile, Argentina, Bolivia, Colombia, Paraguay, Uruguay and Peru. CCU is notably far from obscurity in South America and is somewhat diverse. It is Chile's largest brewer, the second largest soft drink producer, the second largest wine producer, the largest bottler of mineral water and fruit-based beverages in Chile, one of the largest pisco producers in the region, and it participates in the candy manufacturing business. CCU is the second-largest brewer in Argentina and also participates in the cider, spirits and wine industries. In Uruguay and Paraguay, the Company is present in the beer, mineral and bottled water, soft drinks and fruit-based beverage categories. In Bolivia, CCU participates in the beer, water, soft drinks and malt beverage categories. In Colombia, the Company participates in the beer industry and in Peru, in the pisco industry. Wikipedia
Compania Cervecerias Unidas, S.A. Common Stock – informacije
Glavni izvršni direktorJose Patricio Jottar Nasrallah
Zaposlenici9,18 tis.
Osnovano1902
SjedišteLas Condes, Metropolitanska regija Santiaga, Čile
Sektor-
Web-lokacijaccu.cl
Ocjene analitičara
Na temelju 4 analitičara koji su dionici CCU dali ocjene u posljednja tri mjeseca
Snažna preporuka za prodaju
Kupi
0
Zadrži
0
Prodaj
4
Predviđanje za 12 mjeseci
Na temelju 4 analitičara s Wall Streeta koji su u posljednja tri mjeseca ponudili ciljeve cijena za 12 mjeseci za CCU.
Najviši
Trenutačno 10,68 USD
13,00 USD (+21,72%)
Prosječno
10,86 USD (+1,69%)
Najniži
9,05 USD (−15,26%)
Analitičar
Preporuka
Radnja
Ciljana cijena
Predviđeno
Datum
Sorabh Daga
HSBC
Sell
Downgraded
10,00 USD
−6,4%
09/21/2026
Lucas Ferreira
J.P. Morgan
Sell
Maintained
13,00 USD
+21,7%
08/31/2026
Fernando Olvera
Bank of America Securities
Sell
Reiterated
11,40 USD
+6,7%
08/27/2026
Thiago Bortoluci
Goldman Sachs
Sell
Reiterated
9,05 USD
−15,3%
08/24/2026
Posljednje izvješće
5. kol 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.2 2026
−56,10 CLP / −53,33 CLP
−5,19%podbačaj
Prihod/procjena (CLP)
607,80 mlr. / 604,34 mlr.
+0,57%premašeno
Izvješće o zaradi za fiskalni 2. kv. 2026
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CLP
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CLP
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
658,63 mlr.
853,41 mlr.
819,52 mlr.
607,80 mlr.
Trošak prodane robe
378,69 mlr.
460,77 mlr.
431,99 mlr.
354,97 mlr.
Trošak prihoda
378,69 mlr.
460,77 mlr.
431,99 mlr.
354,97 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
169,82 mlr.
206,17 mlr.
209,80 mlr.
179,19 mlr.
Poslovni rashod
239,55 mlr.
300,06 mlr.
290,60 mlr.
267,32 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
618,24 mlr.
760,83 mlr.
722,59 mlr.
622,29 mlr.
Poslovni prihod
40,38 mlr.
92,59 mlr.
96,93 mlr.
−14,49 mlr.
Ostali neposlovni prihod
−2,55 mlr.
−2,59 mlr.
−2,87 mlr.
−11,45 mlr.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
8,38 mlr.
84,26 mlr.
77,27 mlr.
−42,88 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
8,19 mlr.
81,88 mlr.
76,48 mlr.
−36,98 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
−12,30 mlr.
17,93 mlr.
18,22 mlr.
−22,40 mlr.
Efektivna porezna stopa
−146,80 %
21,27 %
23,58 %
52,24 %
Ostali poslovni rashodi
69,73 mlr.
93,88 mlr.
80,80 mlr.
88,13 mlr.
Neto dohodak
15,50 mlr.
55,10 mlr.
53,86 mlr.
−20,71 mlr.
Neto profitna marža
2,35 %
6,46 %
6,57 %
−3,41 %
Zarada po dionici
41,90
149,10
145,80
−56,10
Prihod od kamata i ulaganja
5,39 mlr.
4,65 mlr.
5,02 mlr.
4,86 mlr.
Izdaci za kamate
−20,33 mlr.
−20,71 mlr.
−18,33 mlr.
−16,36 mlr.
Neto izdaci za kamate
−14,94 mlr.
−16,06 mlr.
−13,31 mlr.
−11,49 mlr.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
65,30 mlr.
129,10 mlr.
131,47 mlr.
20,22 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
Transakcije s povlaštenim informacijama
Podaci o transakcijama subjekta s povlaštenim informacijama preuzeti su iz izvora trećih strana. Saznajte više
Povlaštene informacije
Pozicija
Vrsta
Datum
Dionice
Iznos
Stranica 1
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije