youtube_live
Guanys de Q2 2027 • publicada • BPA inferior -19,71% • Ingressos superiors +1,20%
Mostra els resultatschevron_right
CAPILLARY:NSE
Capillary Technologies India Ltd
522,95 ₹
arrow_upward
+2,52%(+12,85) 1d
5 de nov., 10:23:58 GMT+5:30 · INR
search
Tots els símbols
| Símbol | Preu | Canvi | Percentatge de canvi |
|---|
insights_autoS'estan generant les estadístiques principals per a CAPILLARY...
Obre
519,70 ₹
Alt
526,95 ₹
Baix
515,00 ₹
Capitalització borsària
41,66 kM
Volum mitjà
438,97 k
Volum
43,00 k
Ràtio preu-benefici
94,14
Alt 52 setmanes
798,95 ₹
Baix 52 setmanes
438,15 ₹
BPA
5,56 ₹
Nombre d'empleats
689
Obre
519,70 ₹
Alt
526,95 ₹
Baix
515,00 ₹
Capitalització borsària
41,66 kM
Volum mitjà
438,97 k
Volum
43,00 k
Ràtio preu-benefici
94,14
Alt 52 setmanes
798,95 ₹
Baix 52 setmanes
438,15 ₹
BPA
5,56 ₹
Nombre d'empleats
689
Notícies
De fonts web i partners de notícies
TradingView
·
fa 2 dies
CAPILLARY: Q2 revenue grew 51% YoY as adjusted EBITDA margin reached 17%
Investing.com
·
fa 2 dies
Capillary Q2 FY27 slides: revenue surges 51%, EBITDA doubles
Sobre Capillary Technologies India Ltd