Finance

Popisi
BVA:SGX
Top Glove Corporation Bhd
0,28 SGD
−1,75%
(−0,0050) 1D
16. lis, 17:07:15 GMT+8  ·   SGD
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za BVA...
Otvori
0,28 SGD
Najviša
0,29 SGD
Najniža
0,28 SGD
Trž. kap.
7,40 mlr.
Prosj. kol.
7,74 mil.
Količina
12,80 mil.
52-tjed. najviša
0,30 SGD
52-tjed. najniža
0,17 SGD
Dionice u optjecaju
2,56 mlr.
Broj djelatnika
11 tis.
Otvori
0,28 SGD
Najviša
0,29 SGD
Najniža
0,28 SGD
Trž. kap.
7,40 mlr.
Prosj. kol.
7,74 mil.
Količina
12,80 mil.
52-tjed. najviša
0,30 SGD
52-tjed. najniža
0,17 SGD
Dionice u optjecaju
2,56 mlr.
Broj djelatnika
11 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Top Glove Corporation Berhad is a Malaysian rubber glove manufacturer who also specialises in face masks, dental dams, and other products. The company owns and operates 50 manufacturing facilities in Malaysia, Thailand, China, and Vietnam. They also have marketing offices in these countries as well as the United States, Germany and Brazil. Wikipedia
Top Glove Corporation Bhd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici10,6 tis.
Osnovano1991
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijatopglove.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti MYR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti MYR
stu 2025.
velj 2026.
svi 2026.
kol 2026.
Prihod
883,58 mil.
1,01 mlr.
1,10 mlr.
1,25 mlr.
Trošak prodane robe
842,93 mil.
971,18 mil.
953,64 mil.
1,06 mlr.
Trošak prihoda
842,93 mil.
971,18 mil.
953,64 mil.
1,06 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
-
-
-
-
Poslovni rashod
−8,08 mil.
−11,40 mil.
−8,66 mil.
−25,87 mil.
Ukupni poslovni rashodi
834,85 mil.
959,78 mil.
944,97 mil.
1,03 mlr.
Poslovni prihod
48,72 mil.
45,24 mil.
150,19 mil.
216,15 mil.
Ostali neposlovni prihod
-
-
-
-
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
45,20 mil.
38,47 mil.
100,64 mil.
129,25 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
45,12 mil.
37,30 mil.
142,38 mil.
212,57 mil.
Izdaci za porez na dohodak
6,37 mil.
7,26 mil.
20,11 mil.
−29,90 mil.
Efektivna porezna stopa
14,10 %
18,87 %
19,98 %
−23,13 %
Ostali poslovni rashodi
−8,08 mil.
−11,40 mil.
−8,66 mil.
−25,87 mil.
Neto dohodak
38,58 mil.
30,76 mil.
80,99 mil.
157,63 mil.
Neto profitna marža
4,37 %
3,06 %
7,40 %
12,63 %
Zarada po dionici
0,00
0,00
0,01
0,02
Prihod od kamata i ulaganja
1,16 mil.
920,00 tis.
1,02 mil.
5,18 mil.
Izdaci za kamate
−8,85 mil.
−8,76 mil.
−8,99 mil.
−8,98 mil.
Neto izdaci za kamate
−7,70 mil.
−7,84 mil.
−7,97 mil.
−3,80 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
125,39 mil.
122,24 mil.
227,49 mil.
293,73 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije