Finance

Listák
BTE:NYSE
Baytex Energy Corp
5,16 USD
+1,57%
(+0,080) 1 n
5,20 USD
+0,77% (+0,040)
Zárás utáni
Zárva: okt. 15., 16:00:03 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: BTE…
Megnyitás
5,08 USD
Magas
5,23 USD
Alacsony
4,98 USD
Piaci tőkeérték
2,94 Mrd
Átlagos forgalom
18,00 M
Forgalom
41,00
52 hetes legmagasabb ár
5,36 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,18 USD
Béta
0,49
Kinnlevő részvények
699,20 M
Alkalmazottak száma
227
Megnyitás
5,08 USD
Magas
5,23 USD
Alacsony
4,98 USD
Piaci tőkeérték
2,94 Mrd
Átlagos forgalom
18,00 M
Forgalom
41,00
52 hetes legmagasabb ár
5,36 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,18 USD
Béta
0,49
Kinnlevő részvények
699,20 M
Alkalmazottak száma
227
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Baytex Energy Corp. is an energy company based in Calgary, Alberta. The company is engaged in the acquisition, development and production of crude oil and natural gas in the Western Canadian Sedimentary Basin and in the Eagle Ford in the United States. Baytex's common shares trade on the Toronto Stock Exchange and on the New York Stock Exchange under the symbol BTE. Wikipedia
Baytex Energy Corp információi
VezérigazgatóEric T. Greager
Munkavállalók227
Alapítva1993
SzékhelyCalgary, Alberta, Kanada
Ágazat-
Elemzői értékelések
6 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: BTE
Vásárlás
Vásárlás
3
Tartás
3
Eladás
0
12 havi előrejelzés
6 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: BTE.
Legmagasabb
Jelenlegi 5,16 USD
7,04 USD (+36,34%)
Átlagos
5,86 USD (+13,57%)
Legalacsonyabb
4,92 USD (-4,56%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Luke Davis
Raymond James
Buy
Maintained
10,00 CAD
+93,8%
10/14/2026
Gregory Pardy
RBC Capital
Hold
Maintained
7,50 CAD
+45,3%
10/13/2026
Dennis Fong
CIBC
Hold
Maintained
8,50 CAD
+64,7%
10/09/2026
Unknown Analyst
National Bank
Buy
Maintained
9,50 CAD
+84,1%
09/30/2026
Menno Hulshof
TD Cowen
Hold
Reiterated
7,00 CAD
+35,7%
08/03/2026
Kevin Fisk
Scotiabank
Buy
Maintained
7,50 CAD
+45,3%
07/31/2026
Amir Arif
ATB Cormark Capital Markets
Hold
Maintained
8,50 CAD
+64,7%
05/07/2026
Mike Mueller
Canaccord Genuity
Buy
Upgraded
7,00 CAD
+35,7%
04/14/2026
Jeremy Mccrea
BMO Capital
Buy
Maintained
6,00 CAD
+16,3%
03/04/2026
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 31.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,23 CAD / 0,08 CAD
+192,50%túlteljesítés
Bevétel/becsült (CAD)
549,56 M / 309,80 M
+77,39%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték CAD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték CAD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
746,42 M
728,70 M
401,36 M
549,56 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
245,33 M
-
180,30 M
190,84 M
Értékesítés költsége
245,33 M
-
180,30 M
190,84 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
20,74 M
-
22,30 M
16,48 M
Működési költség
371,73 M
-
325,32 M
134,26 M
Működési költségek összesen
617,06 M
-
505,62 M
325,11 M
Működési bevétel
129,36 M
-
-104,25 M
224,46 M
Egyéb nem működési bevétel
-583,00 E
-
-1,70 M
-2,06 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
47,01 M
-
-103,93 M
223,62 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
45,42 M
-
-105,65 M
223,36 M
Jövedelemadó-ráfordítás
15,04 M
-
-24,25 M
55,03 M
Hatékony adókulcs
31,99%
-
23,34%
24,61%
Egyéb működési költségek
11,04 M
-
155,79 M
-16,29 M
Nettó jövedelem
31,97 M
-
-67,33 M
174,87 M
Nettó haszonkulcs
4,28%
-
-16,77%
31,82%
Egy részvényre jutó eredmény
0,04
-0,26
-0,09
0,23
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
6,46 M
4,62 M
Kamatköltség
-46,44 M
-
-4,22 M
-3,98 M
Nettó kamatkiadások
-46,44 M
-
2,24 M
639,00 E
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
329,09 M
-
123,69 M
128,94 M
EBITDA
464,58 M
-
25,14 M
359,37 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-1,59 M
-
-15,46 M
-6,54 M
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások