Finance

Seznamy
ATUL:NSE
Atul Ltd
6 475,00 INR
+0,36%
(+23,00) 1D
2. 9., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro ATUL…
Otevřít
6 430,00 INR
Max.
6 499,00 INR
Min.
6 358,00 INR
Trž. kap.
190,64 mld.
Prům. obj.
0,00
Objem
22,85 tis.
Dividenda
0,46 %
Čtvrtletní dividenda
7,50 INR
Datum ex dividenda
17. 7. 2026
Ukazatel P/E
23,97
52týd. max.
7 180,00 INR
52týd. min.
5 560,50 INR
EPS
270,18 INR
Akcie v oběhu
29,66 mil.
Počet zaměstnanců
3 tis.
Otevřít
6 430,00 INR
Max.
6 499,00 INR
Min.
6 358,00 INR
Trž. kap.
190,64 mld.
Prům. obj.
0,00
Objem
22,85 tis.
Dividenda
0,46 %
Čtvrtletní dividenda
7,50 INR
Datum ex dividenda
17. 7. 2026
Ukazatel P/E
23,97
52týd. max.
7 180,00 INR
52týd. min.
5 560,50 INR
EPS
270,18 INR
Akcie v oběhu
29,66 mil.
Počet zaměstnanců
3 tis.
Profil
Atul Limited is an Indian chemical manufacturing company headquartered in Atul, Gujarat and is listed on both stock exchanges of India. Founded on 5 September 1947 by industrialist Kasturbhai Lalbhai, it was one of the first private‐sector enterprises established in post‐independence India and is part of the Lalbhai Group. It serves over 4,000 customers across more than 30 industries in 90 countries through wholly owned subsidiaries in the United States, United Kingdom, United Arab Emirates, China, and Brazil. Atul has diversified itself into a chemical conglomerate from a small company making a few textile dyes into a chemical conglomerate manufacturing 900 products and 400 formulations to 4,000 customers belonging to 30 diverse industries in the process making India self-reliant in manufacturing of several chemicals. The company has established 41 operating subsidiary, a joint venture and associate entities over the seven decades. Atul is the largest producer of para Cresol, para-anisic, aldehyde and para-anisic alcohol in the world with almost 55% of total global capacity at a single location. Wikipedia
Informace o Atul Ltd
Generální ředitel-
Zaměstnanci3,34 tis.
Založeno5. 9. 1947
Ústředí-
Odvětví-
Poslední zpráva
24. 7. 2026
Fiskální období
Q1 2027
EPS / odh. (INR)
83,32 INR / 57,02 INR
+46,11%nárůst
Tržby / odh. (INR)
18,48 mld. / 16,64 mld.
+11,08%nárůst
Telekonference k finančním výsledkům za fiskální Q1 2027
Čeká se na telekonferenci k finančním výsledkům
Ve zkratce
Statistiky z nejnovějších zpráv a přehledů
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v INR
Loading Previous Earnings...
Výkaz zisku a ztráty
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v INR
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
15,52 mld.
15,74 mld.
16,70 mld.
18,48 mld.
Náklady na prodané zboží
9,75 mld.
9,75 mld.
12,34 mld.
11,31 mld.
Náklady na tržby
9,75 mld.
9,75 mld.
12,34 mld.
11,31 mld.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
1,21 mld.
1,67 mld.
1,14 mld.
1,32 mld.
Provozní náklady
3,90 mld.
4,31 mld.
2,28 mld.
4,02 mld.
Celkové provozní náklady
13,65 mld.
14,06 mld.
14,63 mld.
15,32 mld.
Provozní výnosy
1,86 mld.
1,67 mld.
2,07 mld.
3,15 mld.
Ostatní neprovozní výnosy
485,00 mil.
385,90 mil.
-1,00 mld.
333,10 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
2,31 mld.
2,03 mld.
2,89 mld.
3,47 mld.
EBT bez neobvyklých položek
2,31 mld.
2,03 mld.
2,06 mld.
3,47 mld.
Náklady na daň z příjmů
489,10 mil.
399,40 mil.
775,90 mil.
929,00 mil.
Efektivní daňová sazba
21,15 %
19,63 %
26,87 %
26,79 %
Ostatní provozní náklady
1,88 mld.
1,85 mld.
332,60 mil.
1,92 mld.
Čisté příjmy
1,79 mld.
1,61 mld.
2,10 mld.
2,45 mld.
Čistá zisková marže
11,55 %
10,21 %
12,58 %
13,27 %
Výnosy na akcii
58,53
54,60
71,38
83,32
Příjmy z úroků a investic
-
-
564,10 mil.
-
Úrokové náklady
-48,90 mil.
-37,00 mil.
-30,40 mil.
-40,20 mil.
Čisté úrokové náklady
-48,90 mil.
-37,00 mil.
533,70 mil.
-40,20 mil.
Odpisy a amortizace
810,00 mil.
798,00 mil.
792,90 mil.
780,90 mil.
EBITDA
2,68 mld.
2,46 mld.
2,87 mld.
3,95 mld.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-
-
-
-
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google