Finance

Zoznamy
Prečo akcie ADVENTA klesli 6,25%?
Preskúmať podrobnejšie
ADVENTA:KLSE
Adventa Bhd
0,15 MYR
-6,25%
(-0,0100) 1 d.
15. 10., 17:00:00 GMT+8  ·   MYR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre ADVENTA…
Otvoriť
0,16 MYR
Vysoká
0,16 MYR
Nízka
0,14 MYR
Trh. kap.
44,40 mil.
Priem. obj.
805,72 tis.
Objem
100,70 tis.
Max. za 52 týž.
0,24 MYR
Min. za 52 týž.
0,12 MYR
Výnosy na akciu
-0,04 MYR
Akcie v obehu
305,57 mil.
Počet zamestnancov
1 tis.
Otvoriť
0,16 MYR
Vysoká
0,16 MYR
Nízka
0,14 MYR
Trh. kap.
44,40 mil.
Priem. obj.
805,72 tis.
Objem
100,70 tis.
Max. za 52 týž.
0,24 MYR
Min. za 52 týž.
0,12 MYR
Výnosy na akciu
-0,04 MYR
Akcie v obehu
305,57 mil.
Počet zamestnancov
1 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Adventa Berhad is a Malaysian holding company. It is headquartered in Petaling Jaya, Selangor, and is part of the Management of Companies and Enterprises Industry. It was founded in 2004. Adventa initially invested in the glove-making business. In 2012, the group divested the glove business to Aspion. The group then acquired Electron Beam and Lucenxia, which led them into the health care businesses. Their business also includes distribution and third-party logistics for other health care companies. In 2013, the group signed a partnership with Crawford Healthcare Limited, a United Kingdom healthcare company, to distribute the wound care products, Kerra™. The firm set up a new online portal, MyCare, selling healthcare and beauty products. In 2014, the company will start its home renal dialysis service, which is known as the company's flagship business. Adventa secured a 3-year contract with Parkway Malaysia, Singapore and Turkey. Contributions may be seen from Q2 year 2015 onwards. Wikipedia
Informácie o subjekte Adventa Bhd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci1,11 tis.
Dátum založenia2004
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene MYR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene MYR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
11,76 mil.
14,12 mil.
10,18 mil.
10,19 mil.
Cena predaného tovaru
11,85 mil.
6,32 mil.
12,11 mil.
9,46 mil.
Náklady na výnosy
11,85 mil.
6,32 mil.
12,11 mil.
9,46 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
-
11,63 mil.
-
-
Prevádzkové náklady
-234,00 tis.
14,46 mil.
-231,00 tis.
-229,00 tis.
Celkové prevádzkové náklady
11,62 mil.
20,78 mil.
11,88 mil.
9,23 mil.
Prevádzkové príjmy
142,00 tis.
-6,66 mil.
-1,70 mil.
962,00 tis.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
178,00 tis.
-5,53 mil.
-1,93 mil.
544,00 tis.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
178,00 tis.
-5,73 mil.
-1,93 mil.
544,00 tis.
Výdavky na daň z príjmu
1,00 tis.
1,31 mil.
18,00 tis.
-18,00 tis.
Platná daňová sadzba
0,56 %
-23,63 %
-0,93 %
-3,31 %
Ostatné prevádzkové náklady
-234,00 tis.
3,08 mil.
-231,00 tis.
-229,00 tis.
Čistý príjem
172,00 tis.
-6,81 mil.
-1,97 mil.
530,00 tis.
Čistá zisková marža
1,46 %
-48,27 %
-19,37 %
5,20 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
962,49 tis.
-
-
Úrokové náklady
-134,00 tis.
-259,32 tis.
-266,00 tis.
-185,00 tis.
Čisté úrokové náklady
-134,00 tis.
703,16 tis.
-266,00 tis.
-185,00 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
375,00 tis.
-6,05 mil.
-1,12 mil.
1,43 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-203,71 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu