Finanses

Saraksti
Kāpēc uzņēmuma ADVENTA akciju cena ir pieaugusi 3,23%?
Atklājiet vairāk iespēju
ADVENTA:KLSE
Adventa Bhd
0,16 MYR
+3,23%
(+0,0050) 1 d.
14. okt., 17:00:00 GMT+8  ·   MYR
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: ADVENTA…
Atvērt
0,16 MYR
Augsta
0,16 MYR
Zema
0,14 MYR
Tirgus kapitalizācija
47,36 milj.
Vid. apjoms
815,10 tūkst.
Apjoms
570,90 tūkst.
Augstākā 52 ned.
0,24 MYR
Zemākā 52 ned.
0,12 MYR
Peļņa uz vienu akciju
-0,04 MYR
Apgrozībā esošās akcijas
305,57 milj.
Darbinieku skaits
1 tūkst.
Atvērt
0,16 MYR
Augsta
0,16 MYR
Zema
0,14 MYR
Tirgus kapitalizācija
47,36 milj.
Vid. apjoms
815,10 tūkst.
Apjoms
570,90 tūkst.
Augstākā 52 ned.
0,24 MYR
Zemākā 52 ned.
0,12 MYR
Peļņa uz vienu akciju
-0,04 MYR
Apgrozībā esošās akcijas
305,57 milj.
Darbinieku skaits
1 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Adventa Berhad is a Malaysian holding company. It is headquartered in Petaling Jaya, Selangor, and is part of the Management of Companies and Enterprises Industry. It was founded in 2004. Adventa initially invested in the glove-making business. In 2012, the group divested the glove business to Aspion. The group then acquired Electron Beam and Lucenxia, which led them into the health care businesses. Their business also includes distribution and third-party logistics for other health care companies. In 2013, the group signed a partnership with Crawford Healthcare Limited, a United Kingdom healthcare company, to distribute the wound care products, Kerra™. The firm set up a new online portal, MyCare, selling healthcare and beauty products. In 2014, the company will start its home renal dialysis service, which is known as the company's flagship business. Adventa secured a 3-year contract with Parkway Malaysia, Singapore and Turkey. Contributions may be seen from Q2 year 2015 onwards. Wikipedia
Par “Adventa Bhd”
Ģenerāldirektors-
Darbinieki1,11 tūkst.
Dibināšanas datums2004
Galvenais birojs-
Sektors-
Tīmekļa vietneadventa.com.my
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: MYR
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: MYR
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
Ieņēmumi
11,76 milj.
14,12 milj.
10,18 milj.
10,19 milj.
Pārdoto preču izmaksas
11,85 milj.
6,32 milj.
12,11 milj.
9,46 milj.
Ieņēmumu vērtība
11,85 milj.
6,32 milj.
12,11 milj.
9,46 milj.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
-
11,63 milj.
-
-
Darbības izdevumi
-234,00 tūkst.
14,46 milj.
-231,00 tūkst.
-229,00 tūkst.
Kopējie darbības izdevumi
11,62 milj.
20,78 milj.
11,88 milj.
9,23 milj.
Ienākumi no pamatdarbības
142,00 tūkst.
-6,66 milj.
-1,70 milj.
962,00 tūkst.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
-
-
-
-
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
178,00 tūkst.
-5,53 milj.
-1,93 milj.
544,00 tūkst.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
178,00 tūkst.
-5,73 milj.
-1,93 milj.
544,00 tūkst.
Ienākuma nodokļa izdevumi
1,00 tūkst.
1,31 milj.
18,00 tūkst.
-18,00 tūkst.
Spēkā esošā nodokļu likme
0,56%
-23,63%
-0,93%
-3,31%
Citi darbības izdevumi
-234,00 tūkst.
3,08 milj.
-231,00 tūkst.
-229,00 tūkst.
Neto ienākumi
172,00 tūkst.
-6,81 milj.
-1,97 milj.
530,00 tūkst.
Tīrās peļņas ienesīgums
1,46%
-48,27%
-19,37%
5,20%
Peļņa par akciju
-
-
-
-
Procentu un ieguldījumu ienākumi
-
962,49 tūkst.
-
-
Procentu izdevumi
-134,00 tūkst.
-259,32 tūkst.
-266,00 tūkst.
-185,00 tūkst.
Neto procentu izdevumi
-134,00 tūkst.
703,16 tūkst.
-266,00 tūkst.
-185,00 tūkst.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
-
-
-
-
EBITDA
375,00 tūkst.
-6,05 milj.
-1,12 milj.
1,43 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-203,71 tūkst.
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes