Finance

Zoznamy
Prečo akcie 9579 stúpli 6,32%?
Preskúmať podrobnejšie
9579:TADAWUL
Rimath Hospitality Co
35,00 SAR
+6,32%
(+2,08) 1 d.
15. 10., 15:10:28 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 9579…
Otvoriť
32,14 SAR
Vysoká
35,00 SAR
Nízka
31,64 SAR
Trh. kap.
68,25 mil.
Priem. obj.
8,71 tis.
Objem
11,83 tis.
Max. za 52 týž.
37,98 SAR
Min. za 52 týž.
22,03 SAR
Výnosy na akciu
-2,65 SAR
Akcie v obehu
871,49 tis.
Otvoriť
32,14 SAR
Vysoká
35,00 SAR
Nízka
31,64 SAR
Trh. kap.
68,25 mil.
Priem. obj.
8,71 tis.
Objem
11,83 tis.
Max. za 52 týž.
37,98 SAR
Min. za 52 týž.
22,03 SAR
Výnosy na akciu
-2,65 SAR
Akcie v obehu
871,49 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Rimath Hospitality Co
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci-
Dátum založenia2010
Hlavné sídlo-
OdvetviePersonal care products
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
8,59 mil.
8,59 mil.
5,82 mil.
5,82 mil.
Cena predaného tovaru
1,41 mil.
1,41 mil.
2,02 mil.
2,02 mil.
Náklady na výnosy
1,41 mil.
1,41 mil.
2,02 mil.
2,02 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
4,41 mil.
4,41 mil.
2,56 mil.
2,56 mil.
Prevádzkové náklady
4,93 mil.
4,93 mil.
5,30 mil.
5,30 mil.
Celkové prevádzkové náklady
6,35 mil.
6,35 mil.
7,31 mil.
7,31 mil.
Prevádzkové príjmy
2,24 mil.
2,24 mil.
-1,49 mil.
-1,49 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-171,88 tis.
-171,88 tis.
568,06 tis.
568,06 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
1,41 mil.
1,41 mil.
-3,42 mil.
-3,42 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
1,41 mil.
1,41 mil.
-1,89 mil.
-1,89 mil.
Výdavky na daň z príjmu
326,40 tis.
326,40 tis.
249,70 tis.
249,70 tis.
Platná daňová sadzba
23,19 %
23,19 %
-7,31 %
-7,31 %
Ostatné prevádzkové náklady
-580,41 tis.
-580,41 tis.
-
-
Čistý príjem
1,08 mil.
1,08 mil.
-3,67 mil.
-3,67 mil.
Čistá zisková marža
12,59 %
12,59 %
-62,96 %
-62,96 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-659,28 tis.
-659,28 tis.
-970,31 tis.
-970,31 tis.
Čisté úrokové náklady
-659,28 tis.
-659,28 tis.
-970,31 tis.
-970,31 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
3,35 mil.
3,35 mil.
-430,63 tis.
-430,63 tis.
Zisk alebo strata z predaja aktív
21,15 tis.
21,15 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu