Finance

Popisi
Zašto je 9579 skočio 6,32%?
Istražite detaljnije
9579:TADAWUL
Rimath Hospitality Co
35,00 SAR
+6,32%
(+2,08) 1D
15. lis, 15:10:28 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 9579...
Otvori
32,14 SAR
Najviša
35,00 SAR
Najniža
31,64 SAR
Trž. kap.
68,25 mil.
Prosj. kol.
8,71 tis.
Količina
11,83 tis.
52-tjed. najviša
37,98 SAR
52-tjed. najniža
22,03 SAR
EPS
−2,65 SAR
Dionice u optjecaju
871,49 tis.
Otvori
32,14 SAR
Najviša
35,00 SAR
Najniža
31,64 SAR
Trž. kap.
68,25 mil.
Prosj. kol.
8,71 tis.
Količina
11,83 tis.
52-tjed. najviša
37,98 SAR
52-tjed. najniža
22,03 SAR
EPS
−2,65 SAR
Dionice u optjecaju
871,49 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Rimath Hospitality Co – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici-
Osnovano2010
Sjedište-
SektorPersonal care products
Web-lokacijarimathsa.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
8,59 mil.
8,59 mil.
5,82 mil.
5,82 mil.
Trošak prodane robe
1,41 mil.
1,41 mil.
2,02 mil.
2,02 mil.
Trošak prihoda
1,41 mil.
1,41 mil.
2,02 mil.
2,02 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
4,41 mil.
4,41 mil.
2,56 mil.
2,56 mil.
Poslovni rashod
4,93 mil.
4,93 mil.
5,30 mil.
5,30 mil.
Ukupni poslovni rashodi
6,35 mil.
6,35 mil.
7,31 mil.
7,31 mil.
Poslovni prihod
2,24 mil.
2,24 mil.
−1,49 mil.
−1,49 mil.
Ostali neposlovni prihod
−171,88 tis.
−171,88 tis.
568,06 tis.
568,06 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,41 mil.
1,41 mil.
−3,42 mil.
−3,42 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,41 mil.
1,41 mil.
−1,89 mil.
−1,89 mil.
Izdaci za porez na dohodak
326,40 tis.
326,40 tis.
249,70 tis.
249,70 tis.
Efektivna porezna stopa
23,19 %
23,19 %
−7,31 %
−7,31 %
Ostali poslovni rashodi
−580,41 tis.
−580,41 tis.
-
-
Neto dohodak
1,08 mil.
1,08 mil.
−3,67 mil.
−3,67 mil.
Neto profitna marža
12,59 %
12,59 %
−62,96 %
−62,96 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−659,28 tis.
−659,28 tis.
−970,31 tis.
−970,31 tis.
Neto izdaci za kamate
−659,28 tis.
−659,28 tis.
−970,31 tis.
−970,31 tis.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
3,35 mil.
3,35 mil.
−430,63 tis.
−430,63 tis.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
21,15 tis.
21,15 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije