Finance

Popisi
Zašto je 900948 skočio 3,57%?
Istražite detaljnije
900948:SHA
Inner Mongolia Yitai Coal Ord Shs B
3,72 USD
+3,57%
(+0,13) 1D
16. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   USD
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 900948...
Otvori
3,61 USD
Najviša
3,72 USD
Najniža
3,61 USD
Trž. kap.
10,88 mlr.
Prosj. kol.
3,49 mil.
Količina
3,09 mil.
52-tjed. najviša
3,87 USD
52-tjed. najniža
1,73 USD
Dionice u optjecaju
2,93 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Otvori
3,61 USD
Najviša
3,72 USD
Najniža
3,61 USD
Trž. kap.
10,88 mlr.
Prosj. kol.
3,49 mil.
Količina
3,09 mil.
52-tjed. najviša
3,87 USD
52-tjed. najniža
1,73 USD
Dionice u optjecaju
2,93 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
The Inner Mongolia Yitai Coal Company is an Ordos City-based coal company founded in 1997. The company works in the mining, production, transport, and sale of coal and coal-based products in Inner Mongolia and China. It is a subsidiary of Inner Mongolia Yitai Group Co., Ltd. It has the seventh largest reserve of coal in the world measured by potential carbon emissions. Wikipedia
Inner Mongolia Yitai Coal Ord Shs B – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici5,57 tis.
Osnovano6. ožu 1997.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijayitaicoal.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
10,37 mlr.
10,26 mlr.
10,90 mlr.
12,68 mlr.
Trošak prodane robe
7,28 mlr.
6,42 mlr.
7,52 mlr.
8,54 mlr.
Trošak prihoda
7,28 mlr.
6,42 mlr.
7,52 mlr.
8,54 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
76,68 mil.
126,85 mil.
92,31 mil.
88,08 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
540,28 mil.
1,03 mlr.
458,19 mil.
514,69 mil.
Poslovni rashod
1,33 mlr.
2,22 mlr.
1,33 mlr.
1,45 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
8,61 mlr.
8,63 mlr.
8,85 mlr.
10,00 mlr.
Poslovni prihod
1,76 mlr.
1,63 mlr.
2,05 mlr.
2,68 mlr.
Ostali neposlovni prihod
−3,35 mil.
−1,14 mil.
−21,08 mil.
7,53 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,82 mlr.
2,18 mlr.
1,99 mlr.
5,70 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,86 mlr.
1,97 mlr.
1,98 mlr.
5,33 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
344,66 mil.
355,15 mil.
359,12 mil.
2,28 mlr.
Efektivna porezna stopa
18,99 %
16,28 %
18,01 %
39,98 %
Ostali poslovni rashodi
710,57 mil.
1,06 mlr.
779,34 mil.
849,95 mil.
Neto dohodak
1,32 mlr.
1,31 mlr.
1,36 mlr.
3,11 mlr.
Neto profitna marža
12,76 %
12,81 %
12,48 %
24,49 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
284,46 mil.
579,98 mil.
219,05 mil.
2,89 mlr.
Izdaci za kamate
−179,87 mil.
−239,15 mil.
−263,59 mil.
−272,33 mil.
Neto izdaci za kamate
104,58 mil.
340,83 mil.
−44,54 mil.
2,62 mlr.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
2,32 mlr.
2,35 mlr.
2,77 mlr.
4,08 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
368,42 tis.
−13,27 mil.
-
−1,35 mil.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije