Finance

Popisi
Zašto je 8280 pao 2,36%?
Istražite detaljnije
8280:TADAWUL
Liva Insurance Company SJSC
11,98 SAR
−2,36%
(−0,29) 1D
14. lis, 15:15:14 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 8280...
Otvori
12,23 SAR
Najviša
12,38 SAR
Najniža
11,91 SAR
Trž. kap.
479,20 mil.
Prosj. kol.
240,50 tis.
Količina
112,50 tis.
P/E omjer
12,65
52-tjed. najviša
16,40 SAR
52-tjed. najniža
9,37 SAR
EPS
0,95 SAR
Dionice u optjecaju
15,99 mil.
Otvori
12,23 SAR
Najviša
12,38 SAR
Najniža
11,91 SAR
Trž. kap.
479,20 mil.
Prosj. kol.
240,50 tis.
Količina
112,50 tis.
P/E omjer
12,65
52-tjed. najviša
16,40 SAR
52-tjed. najniža
9,37 SAR
EPS
0,95 SAR
Dionice u optjecaju
15,99 mil.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Liva Insurance Company SJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici-
Osnovano2009
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijalivainsurance.sa
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
154,21 mil.
178,21 mil.
191,66 mil.
238,85 mil.
Trošak prodane robe
135,57 mil.
169,27 mil.
170,23 mil.
220,90 mil.
Trošak prihoda
135,57 mil.
169,27 mil.
170,23 mil.
220,90 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
-
-
-
-
Poslovni rashod
5,06 mil.
−4,13 mil.
13,21 mil.
7,10 mil.
Ukupni poslovni rashodi
140,63 mil.
165,14 mil.
183,43 mil.
228,00 mil.
Poslovni prihod
13,58 mil.
13,07 mil.
8,23 mil.
10,86 mil.
Ostali neposlovni prihod
-
-
-
−500,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
11,95 mil.
12,27 mil.
8,23 mil.
10,36 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
11,95 mil.
12,27 mil.
8,23 mil.
10,36 mil.
Izdaci za porez na dohodak
626,00 tis.
2,21 mil.
1,00 mil.
1,10 mil.
Efektivna porezna stopa
5,24 %
18,04 %
12,15 %
10,62 %
Ostali poslovni rashodi
5,06 mil.
−4,13 mil.
13,21 mil.
7,10 mil.
Neto dohodak
11,33 mil.
10,06 mil.
7,23 mil.
9,26 mil.
Neto profitna marža
7,35 %
5,64 %
3,77 %
3,88 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−1,63 mil.
−801,00 tis.
-
-
Neto izdaci za kamate
−1,63 mil.
−801,00 tis.
-
-
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
13,83 mil.
13,41 mil.
8,35 mil.
11,45 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije