Finance

Zoznamy
Prečo akcie 8050 klesli 3,54%?
Preskúmať podrobnejšie
8050:TADAWUL
Salama Cooperative Insurance Compny SJSC
6,82 SAR
-3,54%
(-0,25) 1 d.
15. 10., 15:10:28 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 8050…
Otvoriť
7,07 SAR
Vysoká
7,12 SAR
Nízka
6,81 SAR
Trh. kap.
204,60 mil.
Priem. obj.
412,22 tis.
Objem
187,23 tis.
Max. za 52 týž.
12,35 SAR
Min. za 52 týž.
6,55 SAR
Výnosy na akciu
-2,43 SAR
Akcie v obehu
29,99 mil.
Otvoriť
7,07 SAR
Vysoká
7,12 SAR
Nízka
6,81 SAR
Trh. kap.
204,60 mil.
Priem. obj.
412,22 tis.
Objem
187,23 tis.
Max. za 52 týž.
12,35 SAR
Min. za 52 týž.
6,55 SAR
Výnosy na akciu
-2,43 SAR
Akcie v obehu
29,99 mil.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Salama Cooperative Insurance Compny SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci-
Dátum založenia1979
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
141,92 mil.
155,72 mil.
167,10 mil.
178,72 mil.
Cena predaného tovaru
148,36 mil.
198,44 mil.
154,50 mil.
190,34 mil.
Náklady na výnosy
148,36 mil.
198,44 mil.
154,50 mil.
190,34 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
-
-
-
-
Prevádzkové náklady
2,00 mil.
27,00 tis.
15,43 mil.
4,39 mil.
Celkové prevádzkové náklady
150,36 mil.
198,47 mil.
169,93 mil.
194,74 mil.
Prevádzkové príjmy
-8,45 mil.
-42,75 mil.
-2,82 mil.
-16,02 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-8,45 mil.
-42,75 mil.
-2,82 mil.
-16,02 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-8,45 mil.
-42,75 mil.
-2,82 mil.
-16,02 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,00 mil.
237,00 tis.
500,00 tis.
1,00 mil.
Platná daňová sadzba
-11,84 %
-0,55 %
-17,71 %
-6,24 %
Ostatné prevádzkové náklady
2,04 mil.
51,00 tis.
15,43 mil.
4,45 mil.
Čistý príjem
-9,45 mil.
-42,98 mil.
-3,32 mil.
-17,02 mil.
Čistá zisková marža
-6,66 %
-27,60 %
-1,99 %
-9,52 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-7,83 mil.
-42,11 mil.
-2,11 mil.
-15,29 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu