Finance

Zoznamy
8040:TADAWUL
Mutakamela Insurance Co
9,38 SAR
-1,26%
(-0,12) 1 d.
15. 10., 15:11:06 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 8040…
Otvoriť
9,63 SAR
Vysoká
9,63 SAR
Nízka
9,25 SAR
Trh. kap.
562,80 mil.
Priem. obj.
304,26 tis.
Objem
125,17 tis.
Max. za 52 týž.
14,80 SAR
Min. za 52 týž.
8,20 SAR
Výnosy na akciu
-0,50 SAR
Akcie v obehu
26,60 mil.
Počet zamestnancov
462
Otvoriť
9,63 SAR
Vysoká
9,63 SAR
Nízka
9,25 SAR
Trh. kap.
562,80 mil.
Priem. obj.
304,26 tis.
Objem
125,17 tis.
Max. za 52 týž.
14,80 SAR
Min. za 52 týž.
8,20 SAR
Výnosy na akciu
-0,50 SAR
Akcie v obehu
26,60 mil.
Počet zamestnancov
462
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Mutakamela Insurance Co
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci462
Dátum založenia2006
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
137,66 mil.
134,61 mil.
135,87 mil.
133,70 mil.
Cena predaného tovaru
119,36 mil.
142,51 mil.
138,59 mil.
137,81 mil.
Náklady na výnosy
119,36 mil.
142,51 mil.
138,59 mil.
137,81 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
-
19,44 mil.
-
-
Prevádzkové náklady
15,08 mil.
-2,93 mil.
6,25 mil.
5,62 mil.
Celkové prevádzkové náklady
134,44 mil.
139,57 mil.
144,84 mil.
143,44 mil.
Prevádzkové príjmy
3,23 mil.
-4,97 mil.
-8,97 mil.
-9,73 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-665,16 tis.
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
3,23 mil.
-5,63 mil.
-8,97 mil.
-9,73 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
3,23 mil.
-5,63 mil.
-8,97 mil.
-9,73 mil.
Výdavky na daň z príjmu
2,68 mil.
2,04 mil.
1,66 mil.
1,66 mil.
Platná daňová sadzba
82,98 %
-36,17 %
-18,51 %
-17,06 %
Ostatné prevádzkové náklady
15,08 mil.
-23,58 mil.
6,25 mil.
5,62 mil.
Čistý príjem
548,89 tis.
-7,67 mil.
-10,63 mil.
-11,39 mil.
Čistá zisková marža
0,40 %
-5,70 %
-7,82 %
-8,52 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
1,20 mil.
-
-
EBITDA
4,22 mil.
-3,96 mil.
-8,00 mil.
-8,01 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu