Finance

Popisi
8040:TADAWUL
Mutakamela Insurance Co
9,38 SAR
−1,26%
(−0,12) 1D
15. lis, 15:11:06 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 8040...
Otvori
9,63 SAR
Najviša
9,63 SAR
Najniža
9,25 SAR
Trž. kap.
562,80 mil.
Prosj. kol.
303,38 tis.
Količina
125,17 tis.
52-tjed. najviša
14,80 SAR
52-tjed. najniža
8,20 SAR
EPS
−0,50 SAR
Dionice u optjecaju
26,60 mil.
Broj djelatnika
462
Otvori
9,63 SAR
Najviša
9,63 SAR
Najniža
9,25 SAR
Trž. kap.
562,80 mil.
Prosj. kol.
303,38 tis.
Količina
125,17 tis.
52-tjed. najviša
14,80 SAR
52-tjed. najniža
8,20 SAR
EPS
−0,50 SAR
Dionice u optjecaju
26,60 mil.
Broj djelatnika
462
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Mutakamela Insurance Co – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici462
Osnovano2006
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijamutakamela.sa
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
137,66 mil.
134,61 mil.
135,87 mil.
133,70 mil.
Trošak prodane robe
119,36 mil.
142,51 mil.
138,59 mil.
137,81 mil.
Trošak prihoda
119,36 mil.
142,51 mil.
138,59 mil.
137,81 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
-
19,44 mil.
-
-
Poslovni rashod
15,08 mil.
−2,93 mil.
6,25 mil.
5,62 mil.
Ukupni poslovni rashodi
134,44 mil.
139,57 mil.
144,84 mil.
143,44 mil.
Poslovni prihod
3,23 mil.
−4,97 mil.
−8,97 mil.
−9,73 mil.
Ostali neposlovni prihod
-
−665,16 tis.
-
-
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
3,23 mil.
−5,63 mil.
−8,97 mil.
−9,73 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
3,23 mil.
−5,63 mil.
−8,97 mil.
−9,73 mil.
Izdaci za porez na dohodak
2,68 mil.
2,04 mil.
1,66 mil.
1,66 mil.
Efektivna porezna stopa
82,98 %
−36,17 %
−18,51 %
−17,06 %
Ostali poslovni rashodi
15,08 mil.
−23,58 mil.
6,25 mil.
5,62 mil.
Neto dohodak
548,89 tis.
−7,67 mil.
−10,63 mil.
−11,39 mil.
Neto profitna marža
0,40 %
−5,70 %
−7,82 %
−8,52 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
-
-
-
-
Neto izdaci za kamate
-
-
-
-
Troškovi amortizacije i otpisa
-
1,20 mil.
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
4,22 mil.
−3,96 mil.
−8,00 mil.
−8,01 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije