Finance

Listák
Nyereség – Q4 2026 • kiadva • Bevétel túlteljesítése +3,09%
Eredmények megtekintése
7581:TYO
Saizeriya Co Ltd
6 550,00 ¥
-3,82%
(-260,00) 1 n
okt. 14., 15:30:00 GMT+9  ·   JPY
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: 7581…
Megnyitás
6 810 ¥
Magas
6 870 ¥
Alacsony
6 550 ¥
Piaci tőkeérték
342,38 Mrd
Átlagos forgalom
413,83 E
Forgalom
723,80 E
Osztalék
0,46%
Negyedéves osztalék
7 ¥
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 28.
Árfolyam/nyereség arány
26,74
52 hetes legmagasabb ár
8 420 ¥
52 hetes legalacsonyabb ár
4 750 ¥
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
245 ¥
Kinnlevő részvények
49,33 M
Alkalmazottak száma
5 E
Megnyitás
6 810 ¥
Magas
6 870 ¥
Alacsony
6 550 ¥
Piaci tőkeérték
342,38 Mrd
Átlagos forgalom
413,83 E
Forgalom
723,80 E
Osztalék
0,46%
Negyedéves osztalék
7 ¥
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 28.
Árfolyam/nyereség arány
26,74
52 hetes legmagasabb ár
8 420 ¥
52 hetes legalacsonyabb ár
4 750 ¥
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
245 ¥
Kinnlevő részvények
49,33 M
Alkalmazottak száma
5 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Saizeriya is a Japanese chain of family-style Italian yōshoku restaurants, commonly abbreviated as "Saize". It is managed by Saizeriya Co. Its headquarters are in Yoshikawa, Saitama. Beyond Japan, the restaurant also has a presence in China, Hong Kong, Taiwan, and Singapore, and has a factory in Melton, Victoria, Australia. Wikipedia
Saizeriya Co Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók4,87 E
Alapítva1973. máj. 1.
SzékhelyYoshikawa, Szaitama prefektúra, Japán
Ágazat-
Legutóbbi jelentés
Friss kiadás
Ma (8:30)
Pénzügyi időszak
Negyedév4 2026
- / -
Bevétel/becsült (JPY)
80,15 Mrd / 77,75 Mrd
2026. pénzügyi év, N4 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték JPY pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték JPY pénznemben
2025. aug.
2025. nov.
2026. febr.
2026. máj.
Bevétel
68,38 Mrd
70,28 Mrd
72,57 Mrd
78,48 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
28,58 Mrd
29,73 Mrd
31,34 Mrd
34,57 Mrd
Értékesítés költsége
28,58 Mrd
29,73 Mrd
31,34 Mrd
34,57 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
19,79 Mrd
35,90 Mrd
37,23 Mrd
39,23 Mrd
Működési költség
34,91 Mrd
35,90 Mrd
37,23 Mrd
39,23 Mrd
Működési költségek összesen
63,48 Mrd
65,62 Mrd
68,58 Mrd
73,80 Mrd
Működési bevétel
4,89 Mrd
4,66 Mrd
3,99 Mrd
4,67 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
103,00 M
38,00 M
138,00 M
161,00 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
4,42 Mrd
4,62 Mrd
3,84 Mrd
4,71 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
4,92 Mrd
4,73 Mrd
4,10 Mrd
4,78 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
1,04 Mrd
1,53 Mrd
1,29 Mrd
1,64 Mrd
Hatékony adókulcs
23,51%
33,14%
33,68%
34,82%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
3,38 Mrd
3,09 Mrd
2,54 Mrd
3,07 Mrd
Nettó haszonkulcs
4,94%
4,40%
3,51%
3,91%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
163,00 M
136,00 M
163,00 M
162,00 M
Kamatköltség
-187,00 M
-192,00 M
-203,00 M
-207,00 M
Nettó kamatkiadások
-24,00 M
-56,00 M
-40,00 M
-45,00 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
15,11 Mrd
-
-
-
EBITDA
8,90 Mrd
8,67 Mrd
8,50 Mrd
8,68 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások