Finance

Listák
7309:TYO
Shimano
17 845,00 ¥
+0,82%
(+145,00) 1 n
okt. 13., 15:30:00 GMT+9  ·   JPY
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: 7309…
Megnyitás
17 850 ¥
Magas
17 985 ¥
Alacsony
17 765 ¥
Piaci tőkeérték
1,54 B
Átlagos forgalom
265,05 E
Forgalom
257,00 E
Osztalék
1,97%
Negyedéves osztalék
88 ¥
Osztalékfizetés dátuma
2026. dec. 29.
Árfolyam/nyereség arány
26,56
52 hetes legmagasabb ár
21 530 ¥
52 hetes legalacsonyabb ár
14 895 ¥
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
672 ¥
Kinnlevő részvények
92,70 M
Alkalmazottak száma
10 E
Megnyitás
17 850 ¥
Magas
17 985 ¥
Alacsony
17 765 ¥
Piaci tőkeérték
1,54 B
Átlagos forgalom
265,05 E
Forgalom
257,00 E
Osztalék
1,97%
Negyedéves osztalék
88 ¥
Osztalékfizetés dátuma
2026. dec. 29.
Árfolyam/nyereség arány
26,56
52 hetes legmagasabb ár
21 530 ¥
52 hetes legalacsonyabb ár
14 895 ¥
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
672 ¥
Kinnlevő részvények
92,70 M
Alkalmazottak száma
10 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Shimano, Inc., originally Shimano Iron Works and later Shimano Industries, Inc., is a Japanese multinational manufacturing company for cycling components, fishing tackle and rowing equipment, which also produced golf supplies until 2005 and snowboarding gear until 2008. Named after founder Shozaburo Shimano and headquartered in Sakai, Osaka Prefecture, the company has 49 consolidated subsidiaries, with the primary manufacturing plants based in Kunshan, Malaysia, and Singapore. In 2024, Shimano recorded revenue of US$2.87 billion, of which 48.9% in Asia, 35.6% in Europe, 10.4% in North America, and 5.1% the rest of the world. Bicycle components represented 76.6%, fishing tackle 23.3%, and other products 0.1%. The company is publicly traded, with 89.45 million shares of common stock outstanding. They are also the official neutral support for most of the UCI World Tour. Wikipedia
Shimano információi
VezérigazgatóYozo Shimano
Munkavállalók10,2 E
Alapítvafebr. 1921
SzékhelySakai, Oszaka prefektúra, Japán
Ágazat-
Következő hívás: 13 nap múlva
okt. 27., K, 8:30
Pénzügyi időszak
Negyedév3 2026
- / -
Bevétel/becsült (JPY)
- / 117,76 Mrd
2026. pénzügyi év, N3 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés: közelgő bevételek
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték JPY pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték JPY pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
113,61 Mrd
115,22 Mrd
117,64 Mrd
129,42 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
75,45 Mrd
73,41 Mrd
75,79 Mrd
82,72 Mrd
Értékesítés költsége
75,45 Mrd
73,41 Mrd
75,79 Mrd
82,72 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
29,72 Mrd
26,70 Mrd
31,46 Mrd
29,84 Mrd
Működési költség
29,72 Mrd
26,70 Mrd
31,46 Mrd
29,84 Mrd
Működési költségek összesen
105,17 Mrd
100,11 Mrd
107,24 Mrd
112,56 Mrd
Működési bevétel
8,44 Mrd
15,11 Mrd
10,40 Mrd
16,85 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
-24,00 M
-416,00 M
85,00 M
-555,00 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
16,09 Mrd
26,25 Mrd
17,64 Mrd
20,42 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
16,00 Mrd
17,70 Mrd
14,88 Mrd
20,44 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
3,87 Mrd
8,30 Mrd
4,78 Mrd
5,17 Mrd
Hatékony adókulcs
24,03%
31,61%
27,11%
25,32%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
12,14 Mrd
17,89 Mrd
12,81 Mrd
15,14 Mrd
Nettó haszonkulcs
10,69%
15,52%
10,89%
11,70%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
4,31 Mrd
4,27 Mrd
3,42 Mrd
3,36 Mrd
Kamatköltség
-26,00 M
-30,00 M
-23,00 M
-23,00 M
Nettó kamatkiadások
4,28 Mrd
4,24 Mrd
3,39 Mrd
3,34 Mrd
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
14,70 Mrd
21,91 Mrd
17,20 Mrd
23,81 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások