Finance

Zoznamy
Prečo akcie 688775 stúpli 2,80%?
Preskúmať podrobnejšie
688775:SHA
Arashi Vision Inc
89,09 CNY
+2,80%
(+2,43) 1 d.
16. 10., 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 688775…
Otvoriť
87,80 CNY
Vysoká
93,40 CNY
Nízka
86,51 CNY
Trh. kap.
34,75 mld.
Priem. obj.
3,65 mil.
Objem
7,69 mil.
Dividenda
0,26 %
Štvrťročná dividenda
0,06 CNY
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
21. 8. 2026
Pomer cena/zárobky
75,31
Max. za 52 týž.
318,88 CNY
Min. za 52 týž.
82,70 CNY
Výnosy na akciu
1,18 CNY
Počet zamestnancov
4 tis.
Otvoriť
87,80 CNY
Vysoká
93,40 CNY
Nízka
86,51 CNY
Trh. kap.
34,75 mld.
Priem. obj.
3,65 mil.
Objem
7,69 mil.
Dividenda
0,26 %
Štvrťročná dividenda
0,06 CNY
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
21. 8. 2026
Pomer cena/zárobky
75,31
Max. za 52 týž.
318,88 CNY
Min. za 52 týž.
82,70 CNY
Výnosy na akciu
1,18 CNY
Počet zamestnancov
4 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Arashi Vision Inc., doing business as Insta360, is a Chinese camera and imaging technology company headquartered in Shenzhen, China with offices in Los Angeles, Tokyo and Berlin. It produces action cameras, 360-degree cameras, and stereoscopic 180-degree cameras, as well as video editing software for mobile and desktop platforms. Its products are used in action sports, travel recording, and other outdoor video applications. It has collaborated with Leica Camera on imaging technology, including action cameras such as the Insta360 Ace Pro series. Insta360 has engaged in sponsorships of sports events and partnerships with athletes and content creators, including serving as an official action camera sponsor for events such as the SuperMotorcross World Championship and MotoAmerica. As of 2026, it was a leading manufacturer of panoramic cameras and a competitor to DJI in the global smart camera market, holding a 73% share of the global 360-degree camera market. Wikipedia
Informácie o subjekte Arashi Vision Inc
Generálny riaditeľJK Liu
Zamestnanci4,21 tis.
Dátum založenia9. 7. 2015
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
2,94 mld.
3,13 mld.
2,48 mld.
3,04 mld.
Cena predaného tovaru
1,51 mld.
2,01 mld.
1,36 mld.
1,94 mld.
Náklady na výnosy
1,51 mld.
2,01 mld.
1,36 mld.
1,94 mld.
Náklady na výskum a vývoj
523,70 mil.
444,14 mil.
464,61 mil.
542,28 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
602,52 mil.
676,71 mil.
581,47 mil.
684,05 mil.
Prevádzkové náklady
1,12 mld.
1,15 mld.
1,04 mld.
1,24 mld.
Celkové prevádzkové náklady
2,62 mld.
3,16 mld.
2,40 mld.
3,18 mld.
Prevádzkové príjmy
315,41 mil.
-27,61 mil.
78,84 mil.
-146,94 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-11,40 mil.
-20,40 mil.
-47,22 mil.
20,83 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
267,65 mil.
31,42 mil.
35,98 mil.
-126,06 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
319,22 mil.
-53,47 mil.
64,65 mil.
-187,67 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-4,28 mil.
-63,32 mil.
3,40 mil.
785,00 tis.
Platná daňová sadzba
-1,60 %
-201,53 %
9,44 %
-0,62 %
Ostatné prevádzkové náklady
-12,68 mil.
24,45 mil.
-2,84 mil.
4,95 mil.
Čistý príjem
271,93 mil.
137,20 mil.
84,62 mil.
-54,21 mil.
Čistá zisková marža
9,25 %
4,38 %
3,41 %
-1,79 %
Výnosy na akciu
0,61
0,38
-
-0,19
Príjem z úrokov a investícií
24,56 mil.
25,02 mil.
42,73 mil.
7,98 mil.
Úrokové náklady
-398,03 tis.
-5,46 mil.
-9,69 mil.
-14,44 mil.
Čisté úrokové náklady
24,16 mil.
19,56 mil.
33,04 mil.
-6,46 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
322,68 mil.
-16,79 mil.
89,66 mil.
-129,05 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
1,91 mil.
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu