Finance

Zoznamy
6090:TADAWUL
Jazan Development and Investment Co SJSC
6,85 SAR
-1,72%
(-0,12) 1 d.
15. 10., 15:18:13 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 6090…
Otvoriť
7,00 SAR
Vysoká
7,00 SAR
Nízka
6,76 SAR
Trh. kap.
342,50 mil.
Priem. obj.
227,80 tis.
Objem
207,47 tis.
Max. za 52 týž.
10,96 SAR
Min. za 52 týž.
6,76 SAR
Výnosy na akciu
-0,51 SAR
Akcie v obehu
49,99 mil.
Počet zamestnancov
311
Otvoriť
7,00 SAR
Vysoká
7,00 SAR
Nízka
6,76 SAR
Trh. kap.
342,50 mil.
Priem. obj.
227,80 tis.
Objem
207,47 tis.
Max. za 52 týž.
10,96 SAR
Min. za 52 týž.
6,76 SAR
Výnosy na akciu
-0,51 SAR
Akcie v obehu
49,99 mil.
Počet zamestnancov
311
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Jazan Development and Investment Co SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci311
Dátum založenia14. 8. 1993
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
17,98 mil.
18,08 mil.
39,92 mil.
38,24 mil.
Cena predaného tovaru
14,73 mil.
17,04 mil.
25,67 mil.
36,04 mil.
Náklady na výnosy
14,73 mil.
17,04 mil.
25,67 mil.
36,04 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
4,98 mil.
14,09 mil.
7,28 mil.
8,67 mil.
Prevádzkové náklady
4,30 mil.
23,76 mil.
7,28 mil.
8,67 mil.
Celkové prevádzkové náklady
19,03 mil.
40,80 mil.
32,95 mil.
44,72 mil.
Prevádzkové príjmy
-1,05 mil.
-22,72 mil.
6,98 mil.
-6,48 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-11,12 mil.
9,13 mil.
-874,14 tis.
-888,26 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-13,17 mil.
-12,85 mil.
5,36 mil.
-7,02 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-13,17 mil.
-12,85 mil.
5,36 mil.
-7,02 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,14 mil.
-3,27 mil.
156,98 tis.
129,10 tis.
Platná daňová sadzba
-8,62 %
25,41 %
2,93 %
-1,84 %
Ostatné prevádzkové náklady
-673,04 tis.
9,67 mil.
-
-
Čistý príjem
-14,22 mil.
-9,25 mil.
5,13 mil.
-7,26 mil.
Čistá zisková marža
-79,13 %
-51,16 %
12,86 %
-18,99 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
361,75 tis.
-
-
Úrokové náklady
-1,26 mil.
-351,35 tis.
-709,38 tis.
-582,67 tis.
Čisté úrokové náklady
-1,26 mil.
10,40 tis.
-709,38 tis.
-582,67 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
1,84 mil.
-20,54 mil.
9,73 mil.
-3,70 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
122,59 tis.
9,21 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu