Finance

Zoznamy
6018:TADAWUL
Sport Clubs Company SCJSC
7,96 SAR
-1,73%
(-0,14) 1 d.
15. 10., 15:15:26 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 6018…
Otvoriť
8,02 SAR
Vysoká
8,10 SAR
Nízka
7,69 SAR
Trh. kap.
910,62 mil.
Priem. obj.
723,51 tis.
Objem
1,06 mil.
Pomer cena/zárobky
18,42
Max. za 52 týž.
11,06 SAR
Min. za 52 týž.
6,33 SAR
Výnosy na akciu
0,43 SAR
Akcie v obehu
103,91 mil.
Počet zamestnancov
471
Otvoriť
8,02 SAR
Vysoká
8,10 SAR
Nízka
7,69 SAR
Trh. kap.
910,62 mil.
Priem. obj.
723,51 tis.
Objem
1,06 mil.
Pomer cena/zárobky
18,42
Max. za 52 týž.
11,06 SAR
Min. za 52 týž.
6,33 SAR
Výnosy na akciu
0,43 SAR
Akcie v obehu
103,91 mil.
Počet zamestnancov
471
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Sport Clubs Company SCJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci471
Dátum založenia1994
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
105,13 mil.
104,26 mil.
86,12 mil.
106,38 mil.
Cena predaného tovaru
66,49 mil.
70,50 mil.
64,30 mil.
72,42 mil.
Náklady na výnosy
66,49 mil.
70,50 mil.
64,30 mil.
72,42 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
9,67 mil.
9,59 mil.
10,11 mil.
11,43 mil.
Prevádzkové náklady
9,67 mil.
9,59 mil.
10,11 mil.
11,43 mil.
Celkové prevádzkové náklady
76,16 mil.
80,10 mil.
74,41 mil.
83,85 mil.
Prevádzkové príjmy
28,98 mil.
24,16 mil.
11,70 mil.
22,53 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-3,17 mil.
-9,18 mil.
616,37 tis.
886,60 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
16,75 mil.
14,93 mil.
4,52 mil.
14,07 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
16,75 mil.
15,77 mil.
4,52 mil.
14,07 mil.
Výdavky na daň z príjmu
436,88 tis.
357,82 tis.
116,45 tis.
274,47 tis.
Platná daňová sadzba
2,61 %
2,40 %
2,58 %
1,95 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
16,32 mil.
14,58 mil.
4,40 mil.
13,79 mil.
Čistá zisková marža
15,52 %
13,98 %
5,11 %
12,97 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
790,66 tis.
-
-
Úrokové náklady
-9,05 mil.
-
-7,80 mil.
-9,35 mil.
Čisté úrokové náklady
-9,05 mil.
790,66 tis.
-7,80 mil.
-9,35 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
41,05 mil.
36,46 mil.
24,47 mil.
36,02 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
601,71 tis.
142,49 tis.
-9,10 tis.
-153,83 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu