Finance

Popisi
6018:TADAWUL
Sport Clubs Company SCJSC
7,96 SAR
−1,73%
(−0,14) 1D
15. lis, 15:15:26 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 6018...
Otvori
8,02 SAR
Najviša
8,10 SAR
Najniža
7,69 SAR
Trž. kap.
910,62 mil.
Prosj. kol.
723,51 tis.
Količina
1,06 mil.
P/E omjer
18,42
52-tjed. najviša
11,06 SAR
52-tjed. najniža
6,33 SAR
EPS
0,43 SAR
Dionice u optjecaju
103,91 mil.
Broj djelatnika
471
Otvori
8,02 SAR
Najviša
8,10 SAR
Najniža
7,69 SAR
Trž. kap.
910,62 mil.
Prosj. kol.
723,51 tis.
Količina
1,06 mil.
P/E omjer
18,42
52-tjed. najviša
11,06 SAR
52-tjed. najniža
6,33 SAR
EPS
0,43 SAR
Dionice u optjecaju
103,91 mil.
Broj djelatnika
471
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Sport Clubs Company SCJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici471
Osnovano1994
Sjedište-
Sektor-
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
105,13 mil.
104,26 mil.
86,12 mil.
106,38 mil.
Trošak prodane robe
66,49 mil.
70,50 mil.
64,30 mil.
72,42 mil.
Trošak prihoda
66,49 mil.
70,50 mil.
64,30 mil.
72,42 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
9,67 mil.
9,59 mil.
10,11 mil.
11,43 mil.
Poslovni rashod
9,67 mil.
9,59 mil.
10,11 mil.
11,43 mil.
Ukupni poslovni rashodi
76,16 mil.
80,10 mil.
74,41 mil.
83,85 mil.
Poslovni prihod
28,98 mil.
24,16 mil.
11,70 mil.
22,53 mil.
Ostali neposlovni prihod
−3,17 mil.
−9,18 mil.
616,37 tis.
886,60 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
16,75 mil.
14,93 mil.
4,52 mil.
14,07 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
16,75 mil.
15,77 mil.
4,52 mil.
14,07 mil.
Izdaci za porez na dohodak
436,88 tis.
357,82 tis.
116,45 tis.
274,47 tis.
Efektivna porezna stopa
2,61 %
2,40 %
2,58 %
1,95 %
Ostali poslovni rashodi
-
-
-
-
Neto dohodak
16,32 mil.
14,58 mil.
4,40 mil.
13,79 mil.
Neto profitna marža
15,52 %
13,98 %
5,11 %
12,97 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
790,66 tis.
-
-
Izdaci za kamate
−9,05 mil.
-
−7,80 mil.
−9,35 mil.
Neto izdaci za kamate
−9,05 mil.
790,66 tis.
−7,80 mil.
−9,35 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
41,05 mil.
36,46 mil.
24,47 mil.
36,02 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
601,71 tis.
142,49 tis.
−9,10 tis.
−153,83 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije