Finance

Popisi
Zašto je 601212 skočio 2,33%?
Istražite detaljnije
601212:SHA
Baiyin Nonferrous Group Co Ltd
5,26 CNY
+2,33%
(+0,12) 1D
16. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 601212...
Otvori
5,28 CNY
Najviša
5,39 CNY
Najniža
5,20 CNY
Trž. kap.
38,95 mlr.
Prosj. kol.
268,57 mil.
Količina
120,99 mil.
52-tjed. najviša
15,19 CNY
52-tjed. najniža
4,38 CNY
EPS
−0,06 CNY
Dionice u optjecaju
6,97 mlr.
Broj djelatnika
15 tis.
Otvori
5,28 CNY
Najviša
5,39 CNY
Najniža
5,20 CNY
Trž. kap.
38,95 mlr.
Prosj. kol.
268,57 mil.
Količina
120,99 mil.
52-tjed. najviša
15,19 CNY
52-tjed. najniža
4,38 CNY
EPS
−0,06 CNY
Dionice u optjecaju
6,97 mlr.
Broj djelatnika
15 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Baiyin Nonferrous Group Co., Ltd., also known as BNMC, is a major Chinese state-owned enterprise involved in the mining, smelting, and processing of nonferrous metals, including copper, lead, zinc, silver, and gold. Headquartered in Baiyin, Gansu Province, the company is a key player in China's nonferrous metals industry and has significantly expanded its global footprint in recent years. Wikipedia
Baiyin Nonferrous Group Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici14,7 tis.
Osnovano24. stu 2008.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijabynmc.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
28,08 mlr.
12,81 mlr.
19,58 mlr.
26,20 mlr.
Trošak prodane robe
26,44 mlr.
11,35 mlr.
17,59 mlr.
24,42 mlr.
Trošak prihoda
26,44 mlr.
11,35 mlr.
17,59 mlr.
24,42 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
120,02 mil.
−52,21 mil.
64,04 mil.
92,88 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
442,01 mil.
281,22 mil.
463,41 mil.
338,88 mil.
Poslovni rashod
606,37 mil.
430,64 mil.
593,86 mil.
564,08 mil.
Ukupni poslovni rashodi
27,05 mlr.
11,78 mlr.
18,18 mlr.
24,99 mlr.
Poslovni prihod
1,04 mlr.
1,03 mlr.
1,40 mlr.
1,21 mlr.
Ostali neposlovni prihod
−586,81 mil.
184,11 mil.
−39,09 mil.
−231,92 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
549,77 mil.
90,35 mil.
824,81 mil.
904,63 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
498,26 mil.
961,70 mil.
1,23 mlr.
633,91 mil.
Izdaci za porez na dohodak
312,42 mil.
397,66 mil.
367,01 mil.
592,94 mil.
Efektivna porezna stopa
56,83 %
440,14 %
44,50 %
65,55 %
Ostali poslovni rashodi
45,25 mil.
146,00 mil.
66,27 mil.
132,94 mil.
Neto dohodak
2,24 mil.
−540,40 mil.
149,98 mil.
−69,78 mil.
Neto profitna marža
0,01 %
−4,22 %
0,77 %
−0,27 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
57,36 mil.
36,50 mil.
7,33 mil.
-
Izdaci za kamate
−119,62 mil.
−229,06 mil.
−142,75 mil.
−156,59 mil.
Neto izdaci za kamate
−62,26 mil.
−192,56 mil.
−135,42 mil.
−156,59 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
1,36 mlr.
1,46 mlr.
1,83 mlr.
1,72 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
1,33 mil.
−1,27 mil.
-
−4,09 mil.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije