Finance

Popisi
Zašto je 600809 skočio 2,56%?
Istražite detaljnije
600809:SHA
Shanxi Xinghuacun Fen Wine Factry Co Ltd
116,10 CNY
+2,56%
(+2,90) 1D
15. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 600809...
Otvori
112,00 CNY
Najviša
118,73 CNY
Najniža
111,80 CNY
Trž. kap.
139,43 mlr.
Prosj. kol.
5,22 mil.
Količina
9,30 mil.
Dividenda
5,65 %
Kvartalna dividenda
1,64 CNY
Datum nakon isplate dividende
31. srp 2026.
P/E omjer
13,91
52-tjed. najviša
203,58 CNY
52-tjed. najniža
103,64 CNY
EPS
8,34 CNY
Dionice u optjecaju
865,85 mil.
Broj djelatnika
14 tis.
Otvori
112,00 CNY
Najviša
118,73 CNY
Najniža
111,80 CNY
Trž. kap.
139,43 mlr.
Prosj. kol.
5,22 mil.
Količina
9,30 mil.
Dividenda
5,65 %
Kvartalna dividenda
1,64 CNY
Datum nakon isplate dividende
31. srp 2026.
P/E omjer
13,91
52-tjed. najviša
203,58 CNY
52-tjed. najniža
103,64 CNY
EPS
8,34 CNY
Dionice u optjecaju
865,85 mil.
Broj djelatnika
14 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Shanxi Xinghuacun Fen Wine Factry Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici14 tis.
Osnovano1949
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijafenjiu.com.cn
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
8,96 mlr.
5,79 mlr.
14,92 mlr.
6,12 mlr.
Trošak prodane robe
2,26 mlr.
1,91 mlr.
3,72 mlr.
1,46 mlr.
Trošak prihoda
2,26 mlr.
1,91 mlr.
3,72 mlr.
1,46 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
47,29 mil.
51,81 mil.
34,93 mil.
41,58 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
1,27 mlr.
1,26 mlr.
1,64 mlr.
1,61 mlr.
Poslovni rashod
2,79 mlr.
2,83 mlr.
3,95 mlr.
3,12 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
5,06 mlr.
4,73 mlr.
7,67 mlr.
4,58 mlr.
Poslovni prihod
3,90 mlr.
1,06 mlr.
7,25 mlr.
1,54 mlr.
Ostali neposlovni prihod
−13,45 mil.
12,52 mil.
621,96 tis.
−2,11 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
3,97 mlr.
1,24 mlr.
7,25 mlr.
1,57 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
3,96 mlr.
1,25 mlr.
7,26 mlr.
1,56 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
1,04 mlr.
396,45 mil.
1,85 mlr.
505,23 mil.
Efektivna porezna stopa
26,30 %
31,93 %
25,47 %
32,18 %
Ostali poslovni rashodi
1,48 mlr.
1,51 mlr.
2,27 mlr.
1,47 mlr.
Neto dohodak
2,90 mlr.
841,82 mil.
5,38 mlr.
1,06 mlr.
Neto profitna marža
32,36 %
14,53 %
36,07 %
17,26 %
Zarada po dionici
2,37
0,69
4,41
0,87
Prihod od kamata i ulaganja
70,09 mil.
178,98 mil.
4,99 mil.
25,33 mil.
Izdaci za kamate
−2,19 mil.
−2,51 mil.
−201,17 tis.
−11,40 tis.
Neto izdaci za kamate
67,90 mil.
176,47 mil.
4,79 mil.
25,32 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
3,96 mlr.
1,12 mlr.
7,32 mlr.
1,59 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
49,11 tis.
−158,08 tis.
-
−4,18 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije