Finance

Zoznamy
600581:SHA
Xinjiang Ba Yi Iron & Steel Co Ltd
2,37 CNY
+0,85%
(+0,020) 1 d.
16. 10., 15:00:02 GMT+8  ·   CNY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 600581…
Otvoriť
2,36 CNY
Vysoká
2,40 CNY
Nízka
2,36 CNY
Trh. kap.
3,63 mld.
Priem. obj.
7,43 mil.
Objem
5,85 mil.
Max. za 52 týž.
4,74 CNY
Min. za 52 týž.
2,01 CNY
Výnosy na akciu
-0,99 CNY
Akcie v obehu
1,53 mld.
Počet zamestnancov
7 tis.
Otvoriť
2,36 CNY
Vysoká
2,40 CNY
Nízka
2,36 CNY
Trh. kap.
3,63 mld.
Priem. obj.
7,43 mil.
Objem
5,85 mil.
Max. za 52 týž.
4,74 CNY
Min. za 52 týž.
2,01 CNY
Výnosy na akciu
-0,99 CNY
Akcie v obehu
1,53 mld.
Počet zamestnancov
7 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Xinjiang Ba Yi Iron and Steel Co., Ltd. known as Ba Yi Iron & Steel or 8 1 Iron & Steel or August 1 Iron & Steel or BYIS or Bagang or Basteel, is a Chinese steel maker based in Ürümqi, Xinjiang. The company was a second-tier subsidiary of China Baowu Steel Group, via Ba Yi Iron and Steel Group. The rest of the shares of the company float in Shanghai Stock Exchange. Xinjiang government is the minority shareholder of the holding company: Ba Yi Iron and Steel Group. Wikipedia
Informácie o subjekte Xinjiang Ba Yi Iron & Steel Co Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci6,61 tis.
Dátum založenia27. 7. 2000
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
5,88 mld.
4,13 mld.
3,25 mld.
6,07 mld.
Cena predaného tovaru
5,41 mld.
4,74 mld.
3,25 mld.
5,65 mld.
Náklady na výnosy
5,41 mld.
4,74 mld.
3,25 mld.
5,65 mld.
Náklady na výskum a vývoj
70,49 mil.
292,22 mil.
93,33 mil.
164,92 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
114,13 mil.
93,76 mil.
111,05 mil.
31,85 mil.
Prevádzkové náklady
149,46 mil.
394,81 mil.
230,47 mil.
237,91 mil.
Celkové prevádzkové náklady
5,56 mld.
5,13 mld.
3,48 mld.
5,89 mld.
Prevádzkové príjmy
321,72 mil.
-999,88 mil.
-224,80 mil.
178,56 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
131,49 mil.
615,15 tis.
-1,72 mil.
-131,06 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
131,49 mil.
-1,43 mld.
-356,56 mil.
29,05 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
186,19 mil.
-1,11 mld.
-350,28 mil.
36,90 mil.
Výdavky na daň z príjmu
3,56 mil.
-121,94 mil.
-27,72 mil.
42,65 mil.
Platná daňová sadzba
2,71 %
8,52 %
7,78 %
146,82 %
Ostatné prevádzkové náklady
-36,03 mil.
16,11 mil.
20,42 mil.
38,57 mil.
Čistý príjem
124,56 mil.
-1,31 mld.
-327,03 mil.
-15,07 mil.
Čistá zisková marža
2,12 %
-31,63 %
-10,06 %
-0,25 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
2,57 mil.
1,19 mil.
2,49 mil.
580,29 tis.
Úrokové náklady
-269,59 mil.
-115,51 mil.
-126,26 mil.
-11,18 mil.
Čisté úrokové náklady
-267,02 mil.
-114,31 mil.
-123,76 mil.
-10,60 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
612,90 mil.
-673,39 mil.
101,69 mil.
508,63 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
194,06 tis.
-1,25 mil.
-
-1,80 mil.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu