Finance

Popisi
600581:SHA
Xinjiang Ba Yi Iron & Steel Co Ltd
2,37 CNY
+0,85%
(+0,020) 1D
16. lis, 15:00:02 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 600581...
Otvori
2,36 CNY
Najviša
2,40 CNY
Najniža
2,36 CNY
Trž. kap.
3,69 mlr.
Prosj. kol.
7,43 mil.
Količina
5,85 mil.
52-tjed. najviša
4,74 CNY
52-tjed. najniža
2,01 CNY
EPS
−0,99 CNY
Dionice u optjecaju
1,53 mlr.
Broj djelatnika
7 tis.
Otvori
2,36 CNY
Najviša
2,40 CNY
Najniža
2,36 CNY
Trž. kap.
3,69 mlr.
Prosj. kol.
7,43 mil.
Količina
5,85 mil.
52-tjed. najviša
4,74 CNY
52-tjed. najniža
2,01 CNY
EPS
−0,99 CNY
Dionice u optjecaju
1,53 mlr.
Broj djelatnika
7 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Xinjiang Ba Yi Iron and Steel Co., Ltd. known as Ba Yi Iron & Steel or 8 1 Iron & Steel or August 1 Iron & Steel or BYIS or Bagang or Basteel, is a Chinese steel maker based in Ürümqi, Xinjiang. The company was a second-tier subsidiary of China Baowu Steel Group, via Ba Yi Iron and Steel Group. The rest of the shares of the company float in Shanghai Stock Exchange. Xinjiang government is the minority shareholder of the holding company: Ba Yi Iron and Steel Group. Wikipedia
Xinjiang Ba Yi Iron & Steel Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici6,61 tis.
Osnovano27. srp 2000.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijabygt.com.cn
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
5,88 mlr.
4,13 mlr.
3,25 mlr.
6,07 mlr.
Trošak prodane robe
5,41 mlr.
4,74 mlr.
3,25 mlr.
5,65 mlr.
Trošak prihoda
5,41 mlr.
4,74 mlr.
3,25 mlr.
5,65 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
70,49 mil.
292,22 mil.
93,33 mil.
164,92 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
114,13 mil.
93,76 mil.
111,05 mil.
31,85 mil.
Poslovni rashod
149,46 mil.
394,81 mil.
230,47 mil.
237,91 mil.
Ukupni poslovni rashodi
5,56 mlr.
5,13 mlr.
3,48 mlr.
5,89 mlr.
Poslovni prihod
321,72 mil.
−999,88 mil.
−224,80 mil.
178,56 mil.
Ostali neposlovni prihod
131,49 mil.
615,15 tis.
−1,72 mil.
−131,06 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
131,49 mil.
−1,43 mlr.
−356,56 mil.
29,05 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
186,19 mil.
−1,11 mlr.
−350,28 mil.
36,90 mil.
Izdaci za porez na dohodak
3,56 mil.
−121,94 mil.
−27,72 mil.
42,65 mil.
Efektivna porezna stopa
2,71 %
8,52 %
7,78 %
146,82 %
Ostali poslovni rashodi
−36,03 mil.
16,11 mil.
20,42 mil.
38,57 mil.
Neto dohodak
124,56 mil.
−1,31 mlr.
−327,03 mil.
−15,07 mil.
Neto profitna marža
2,12 %
−31,63 %
−10,06 %
−0,25 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
2,57 mil.
1,19 mil.
2,49 mil.
580,29 tis.
Izdaci za kamate
−269,59 mil.
−115,51 mil.
−126,26 mil.
−11,18 mil.
Neto izdaci za kamate
−267,02 mil.
−114,31 mil.
−123,76 mil.
−10,60 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
612,90 mil.
−673,39 mil.
101,69 mil.
508,63 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
194,06 tis.
−1,25 mil.
-
−1,80 mil.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije