Finance

Popisi
Zašto je 600426 skočio 3,10%?
Istražite detaljnije
600426:SHA
Shandong Hualu-Hengsheng Chemical Co Ltd
18,94 CNY
+3,10%
(+0,57) 1D
16. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 600426...
Otvori
18,60 CNY
Najviša
19,23 CNY
Najniža
18,38 CNY
Trž. kap.
52,08 mlr.
Prosj. kol.
34,75 mil.
Količina
29,51 mil.
P/E omjer
12,74
52-tjed. najviša
33,92 CNY
52-tjed. najniža
17,88 CNY
EPS
1,49 CNY
Dionice u optjecaju
1,61 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Otvori
18,60 CNY
Najviša
19,23 CNY
Najniža
18,38 CNY
Trž. kap.
52,08 mlr.
Prosj. kol.
34,75 mil.
Količina
29,51 mil.
P/E omjer
12,74
52-tjed. najviša
33,92 CNY
52-tjed. najniža
17,88 CNY
EPS
1,49 CNY
Dionice u optjecaju
1,61 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Shandong Hualu-Hengsheng Chemical Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici6,17 tis.
Osnovano26. tra 2000.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijahl-hengsheng.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
7,79 mlr.
7,42 mlr.
8,34 mlr.
8,82 mlr.
Trošak prodane robe
6,27 mlr.
5,85 mlr.
6,48 mlr.
6,55 mlr.
Trošak prihoda
6,27 mlr.
5,85 mlr.
6,48 mlr.
6,55 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
176,06 mil.
357,92 mil.
249,80 mil.
434,57 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
112,09 mil.
86,89 mil.
90,50 mil.
112,85 mil.
Poslovni rashod
325,04 mil.
479,59 mil.
380,19 mil.
581,05 mil.
Ukupni poslovni rashodi
6,60 mlr.
6,33 mlr.
6,86 mlr.
7,13 mlr.
Poslovni prihod
1,19 mlr.
1,09 mlr.
1,48 mlr.
1,68 mlr.
Ostali neposlovni prihod
6,23 mil.
−8,65 mil.
−2,57 mil.
1,55 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,09 mlr.
1,06 mlr.
1,40 mlr.
1,61 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,12 mlr.
1,01 mlr.
1,40 mlr.
1,61 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
197,52 mil.
23,75 mil.
208,13 mil.
261,47 mil.
Efektivna porezna stopa
18,19 %
2,24 %
14,84 %
16,23 %
Ostali poslovni rashodi
40,81 mil.
17,85 mil.
38,20 mil.
45,17 mil.
Neto dohodak
805,06 mil.
941,58 mil.
1,12 mlr.
1,24 mlr.
Neto profitna marža
10,34 %
12,70 %
13,38 %
14,02 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
3,15 mil.
2,67 mil.
2,84 mil.
3,17 mil.
Izdaci za kamate
−71,16 mil.
−78,55 mil.
−75,51 mil.
−73,34 mil.
Neto izdaci za kamate
−68,01 mil.
−75,88 mil.
−72,67 mil.
−70,17 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
1,88 mlr.
1,88 mlr.
2,27 mlr.
2,54 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
−3,11 mil.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije