Finance

Zoznamy
Prečo akcie 600375 stúpli 2,02%?
Preskúmať podrobnejšie
600375:SHA
Hanma Technology Group Co Ltd
3,54 CNY
+2,02%
(+0,070) 1 d.
16. 10., 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 600375…
Otvoriť
3,52 CNY
Vysoká
3,60 CNY
Nízka
3,49 CNY
Trh. kap.
5,67 mld.
Priem. obj.
18,32 mil.
Objem
15,28 mil.
Pomer cena/zárobky
106,34
Max. za 52 týž.
8,84 CNY
Min. za 52 týž.
3,47 CNY
Výnosy na akciu
0,03 CNY
Akcie v obehu
555,74 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Otvoriť
3,52 CNY
Vysoká
3,60 CNY
Nízka
3,49 CNY
Trh. kap.
5,67 mld.
Priem. obj.
18,32 mil.
Objem
15,28 mil.
Pomer cena/zárobky
106,34
Max. za 52 týž.
8,84 CNY
Min. za 52 týž.
3,47 CNY
Výnosy na akciu
0,03 CNY
Akcie v obehu
555,74 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Hanma Technology Group Co., Ltd., formerly known as Hualing Xingma Automobile Co., Ltd. is a publicly traded Chinese manufacturer of trucks and truck-based special vehicles established in 1999. The company traces its origins back to a Ma'anshan manufacturer established in 1970. As a marque and as the company name in markets outside China, Hualing Xingma uses the designation CAMC. The current controlling shareholder of the company is Geely, who owns 28.01% through Geely New Energy Commercial Vehicle Group. Wikipedia
Informácie o subjekte Hanma Technology Group Co Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci1,78 tis.
Dátum založenia12. 12. 1999
Hlavné sídlo-
OdvetvieMachine industry
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
1,61 mld.
2,10 mld.
2,01 mld.
1,82 mld.
Cena predaného tovaru
1,48 mld.
1,90 mld.
1,87 mld.
1,69 mld.
Náklady na výnosy
1,48 mld.
1,90 mld.
1,87 mld.
1,69 mld.
Náklady na výskum a vývoj
45,94 mil.
84,91 mil.
54,71 mil.
45,29 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
73,13 mil.
78,09 mil.
66,60 mil.
65,45 mil.
Prevádzkové náklady
84,87 mil.
199,85 mil.
94,49 mil.
127,78 mil.
Celkové prevádzkové náklady
1,56 mld.
2,10 mld.
1,96 mld.
1,81 mld.
Prevádzkové príjmy
45,13 mil.
-432,19 tis.
45,53 mil.
8,52 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-2,11 mil.
-7,48 mil.
-341,48 tis.
-11,20 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
10,44 mil.
7,29 mil.
26,20 mil.
-4,18 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
27,75 mil.
-14,75 mil.
30,83 mil.
-17,50 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-
-3,91 mil.
875,34 tis.
2,93 tis.
Platná daňová sadzba
-
-53,61 %
3,34 %
-0,07 %
Ostatné prevádzkové náklady
-12,51 mil.
19,90 mil.
-3,03 mil.
28,56 mil.
Čistý príjem
12,90 mil.
6,95 mil.
27,14 mil.
6,07 mil.
Čistá zisková marža
0,80 %
0,33 %
1,35 %
0,33 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
1,35 mil.
10,25 mil.
1,32 mil.
1,72 mil.
Úrokové náklady
-16,92 mil.
-16,66 mil.
-15,68 mil.
-16,06 mil.
Čisté úrokové náklady
-15,57 mil.
-6,41 mil.
-14,36 mil.
-14,34 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
106,27 mil.
46,56 mil.
92,53 mil.
48,12 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
715,63 tis.
-85,90 tis.
-
-218,40 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu