Finance

Popisi
Zašto je 600375 skočio 2,02%?
Istražite detaljnije
600375:SHA
Hanma Technology Group Co Ltd
3,54 CNY
+2,02%
(+0,070) 1D
16. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 600375...
Otvori
3,52 CNY
Najviša
3,60 CNY
Najniža
3,49 CNY
Trž. kap.
5,67 mlr.
Prosj. kol.
18,32 mil.
Količina
15,28 mil.
P/E omjer
106,34
52-tjed. najviša
8,84 CNY
52-tjed. najniža
3,47 CNY
EPS
0,03 CNY
Dionice u optjecaju
555,74 mil.
Broj djelatnika
2 tis.
Otvori
3,52 CNY
Najviša
3,60 CNY
Najniža
3,49 CNY
Trž. kap.
5,67 mlr.
Prosj. kol.
18,32 mil.
Količina
15,28 mil.
P/E omjer
106,34
52-tjed. najviša
8,84 CNY
52-tjed. najniža
3,47 CNY
EPS
0,03 CNY
Dionice u optjecaju
555,74 mil.
Broj djelatnika
2 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Hanma Technology Group Co., Ltd., formerly known as Hualing Xingma Automobile Co., Ltd. is a publicly traded Chinese manufacturer of trucks and truck-based special vehicles established in 1999. The company traces its origins back to a Ma'anshan manufacturer established in 1970. As a marque and as the company name in markets outside China, Hualing Xingma uses the designation CAMC. The current controlling shareholder of the company is Geely, who owns 28.01% through Geely New Energy Commercial Vehicle Group. Wikipedia
Hanma Technology Group Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici1,78 tis.
Osnovano12. pro 1999.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijacamc.biz
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
1,61 mlr.
2,10 mlr.
2,01 mlr.
1,82 mlr.
Trošak prodane robe
1,48 mlr.
1,90 mlr.
1,87 mlr.
1,69 mlr.
Trošak prihoda
1,48 mlr.
1,90 mlr.
1,87 mlr.
1,69 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
45,94 mil.
84,91 mil.
54,71 mil.
45,29 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
73,13 mil.
78,09 mil.
66,60 mil.
65,45 mil.
Poslovni rashod
84,87 mil.
199,85 mil.
94,49 mil.
127,78 mil.
Ukupni poslovni rashodi
1,56 mlr.
2,10 mlr.
1,96 mlr.
1,81 mlr.
Poslovni prihod
45,13 mil.
−432,19 tis.
45,53 mil.
8,52 mil.
Ostali neposlovni prihod
−2,11 mil.
−7,48 mil.
−341,48 tis.
−11,20 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
10,44 mil.
7,29 mil.
26,20 mil.
−4,18 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
27,75 mil.
−14,75 mil.
30,83 mil.
−17,50 mil.
Izdaci za porez na dohodak
-
−3,91 mil.
875,34 tis.
2,93 tis.
Efektivna porezna stopa
-
−53,61 %
3,34 %
−0,07 %
Ostali poslovni rashodi
−12,51 mil.
19,90 mil.
−3,03 mil.
28,56 mil.
Neto dohodak
12,90 mil.
6,95 mil.
27,14 mil.
6,07 mil.
Neto profitna marža
0,80 %
0,33 %
1,35 %
0,33 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
1,35 mil.
10,25 mil.
1,32 mil.
1,72 mil.
Izdaci za kamate
−16,92 mil.
−16,66 mil.
−15,68 mil.
−16,06 mil.
Neto izdaci za kamate
−15,57 mil.
−6,41 mil.
−14,36 mil.
−14,34 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
106,27 mil.
46,56 mil.
92,53 mil.
48,12 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
715,63 tis.
−85,90 tis.
-
−218,40 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije