Finance

Zoznamy
600136:SHA
Wuhan MC Culture & Sports Co Ltd
1,43 CNY
+0,70%
(+0,0100) 1 d.
16. 10., 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 600136…
Otvoriť
1,43 CNY
Vysoká
1,45 CNY
Nízka
1,42 CNY
Trh. kap.
3,06 mld.
Priem. obj.
8,31 mil.
Objem
8,27 mil.
Max. za 52 týž.
2,13 CNY
Min. za 52 týž.
1,22 CNY
Výnosy na akciu
-0,01 CNY
Akcie v obehu
487,18 mil.
Počet zamestnancov
689
Otvoriť
1,43 CNY
Vysoká
1,45 CNY
Nízka
1,42 CNY
Trh. kap.
3,06 mld.
Priem. obj.
8,31 mil.
Objem
8,27 mil.
Max. za 52 týž.
2,13 CNY
Min. za 52 týž.
1,22 CNY
Výnosy na akciu
-0,01 CNY
Akcie v obehu
487,18 mil.
Počet zamestnancov
689
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Wuhan MC Culture & Sports Co Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci689
Dátum založenia31. 10. 1992
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
139,90 mil.
82,87 mil.
123,32 mil.
112,44 mil.
Cena predaného tovaru
127,67 mil.
70,16 mil.
110,42 mil.
94,86 mil.
Náklady na výnosy
127,67 mil.
70,16 mil.
110,42 mil.
94,86 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
13,56 mil.
20,98 mil.
12,03 mil.
12,41 mil.
Prevádzkové náklady
16,10 mil.
26,15 mil.
12,66 mil.
15,63 mil.
Celkové prevádzkové náklady
143,77 mil.
96,31 mil.
123,09 mil.
110,48 mil.
Prevádzkové príjmy
-3,87 mil.
-13,44 mil.
238,32 tis.
1,96 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
530,44 tis.
-990,60 tis.
-81,45 tis.
293,83 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-6,54 mil.
-7,72 mil.
-1,30 mil.
6,05 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-6,92 mil.
-10,84 mil.
-1,13 mil.
677,47 tis.
Výdavky na daň z príjmu
1,33 mil.
-1,32 mil.
1,41 mil.
2,77 mil.
Platná daňová sadzba
-20,40 %
17,07 %
-107,89 %
45,74 %
Ostatné prevádzkové náklady
342,97 tis.
4,00 mil.
462,47 tis.
-1,18 mil.
Čistý príjem
-7,44 mil.
-9,36 mil.
-2,11 mil.
1,34 mil.
Čistá zisková marža
-5,32 %
-11,29 %
-1,71 %
1,19 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
108,54 tis.
6,06 mil.
983,78 tis.
-
Úrokové náklady
-3,69 mil.
-2,48 mil.
-2,27 mil.
-1,57 mil.
Čisté úrokové náklady
-3,58 mil.
3,58 mil.
-1,28 mil.
-1,57 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-2,76 mil.
-11,92 mil.
1,76 mil.
3,75 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-7,36 mil.
-
-5,39 mil.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu