Finance

Popisi
Zašto je 600136 pao 4,05%?
Istražite detaljnije
600136:SHA
Wuhan MC Culture & Sports Co Ltd
1,42 CNY
−4,05%
(−0,060) 1D
15. lis, 15:00:01 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 600136...
Otvori
1,46 CNY
Najviša
1,47 CNY
Najniža
1,42 CNY
Trž. kap.
3,06 mlr.
Prosj. kol.
8,15 mil.
Količina
12,32 mil.
52-tjed. najviša
2,13 CNY
52-tjed. najniža
1,22 CNY
EPS
−0,01 CNY
Dionice u optjecaju
487,18 mil.
Broj djelatnika
689
Otvori
1,46 CNY
Najviša
1,47 CNY
Najniža
1,42 CNY
Trž. kap.
3,06 mlr.
Prosj. kol.
8,15 mil.
Količina
12,32 mil.
52-tjed. najviša
2,13 CNY
52-tjed. najniža
1,22 CNY
EPS
−0,01 CNY
Dionice u optjecaju
487,18 mil.
Broj djelatnika
689
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Wuhan MC Culture & Sports Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici689
Osnovano31. lis 1992.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijaddmcgroup.cn
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
139,90 mil.
82,87 mil.
123,32 mil.
112,44 mil.
Trošak prodane robe
127,67 mil.
70,16 mil.
110,42 mil.
94,86 mil.
Trošak prihoda
127,67 mil.
70,16 mil.
110,42 mil.
94,86 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
13,56 mil.
20,98 mil.
12,03 mil.
12,41 mil.
Poslovni rashod
16,10 mil.
26,15 mil.
12,66 mil.
15,63 mil.
Ukupni poslovni rashodi
143,77 mil.
96,31 mil.
123,09 mil.
110,48 mil.
Poslovni prihod
−3,87 mil.
−13,44 mil.
238,32 tis.
1,96 mil.
Ostali neposlovni prihod
530,44 tis.
−990,60 tis.
−81,45 tis.
293,83 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−6,54 mil.
−7,72 mil.
−1,30 mil.
6,05 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−6,92 mil.
−10,84 mil.
−1,13 mil.
677,47 tis.
Izdaci za porez na dohodak
1,33 mil.
−1,32 mil.
1,41 mil.
2,77 mil.
Efektivna porezna stopa
−20,40 %
17,07 %
−107,89 %
45,74 %
Ostali poslovni rashodi
342,97 tis.
4,00 mil.
462,47 tis.
−1,18 mil.
Neto dohodak
−7,44 mil.
−9,36 mil.
−2,11 mil.
1,34 mil.
Neto profitna marža
−5,32 %
−11,29 %
−1,71 %
1,19 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
108,54 tis.
6,06 mil.
983,78 tis.
-
Izdaci za kamate
−3,69 mil.
−2,48 mil.
−2,27 mil.
−1,57 mil.
Neto izdaci za kamate
−3,58 mil.
3,58 mil.
−1,28 mil.
−1,57 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
−2,76 mil.
−11,92 mil.
1,76 mil.
3,75 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
−7,36 mil.
-
−5,39 mil.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije