Finanses

Saraksti
Kāpēc uzņēmuma 532834 akciju cena ir pieaugusi 6,63%?
Atklājiet vairāk iespēju
532834:BOM
Camlin Fine Sciences Ltd
96,00 ₹
+6,63%
(+5,97) 1 d.
16. okt., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: 532834…
Atvērt
89,52 ₹
Augsta
98,00 ₹
Zema
89,43 ₹
Tirgus kapitalizācija
18,42 mljrd.
Vid. apjoms
45,48 tūkst.
Apjoms
204,63 tūkst.
Cenas/peļņas attiecība
338,86
Augstākā 52 ned.
204,35 ₹
Zemākā 52 ned.
88,27 ₹
Peļņa uz vienu akciju
0,28 ₹
Apgrozībā esošās akcijas
121,25 milj.
Darbinieku skaits
674
Atvērt
89,52 ₹
Augsta
98,00 ₹
Zema
89,43 ₹
Tirgus kapitalizācija
18,42 mljrd.
Vid. apjoms
45,48 tūkst.
Apjoms
204,63 tūkst.
Cenas/peļņas attiecība
338,86
Augstākā 52 ned.
204,35 ₹
Zemākā 52 ned.
88,27 ₹
Peļņa uz vienu akciju
0,28 ₹
Apgrozībā esošās akcijas
121,25 milj.
Darbinieku skaits
674
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Camlin Fine Sciences originated as part of the Camlin group, an Indian manufacturer of stationery and art materials. The company subsequently expanded into the specialty chemicals sector, focusing on antioxidant ingredients and related chemical products. During the 2000s and 2010s, the company expanded its international operations through acquisitions and investments in overseas manufacturing facilities. These activities increased the company's presence in Europe and Latin America and broadened its product portfolio. In 2015, Camlin Fine Sciences acquired a controlling interest in Dresen Química, a Brazilian manufacturer of food preservation and shelf-life extension products. The acquisition expanded the company's operations in South America. The company later expanded its activities in aroma chemicals and vanillin production through investments in manufacturing facilities and related businesses. Company manufactures chemicals to improve the shelf life of food and other products like aromatic compounds, and performance chemicals. CFS has emerged as the largest producer of food antioxidants such as tert-Butylhydroquinone and Butylated hydroxyanisole. Wikipedia
Par “Camlin Fine Sciences Ltd”
Ģenerāldirektors-
Darbinieki674
Dibināšanas datums1931
Galvenais birojs-
SektorsSpeciality chemicals
Tīmekļa vietnecamlinfs.com
Pēdējais pārskats
2026. gada 11. aug.
Finanšu periods
cet.1 2027
-0,99 ₹ / 0,12 ₹
-921,17%nesasniedz prognozēto
Ieņēmumi/aptuveni (INR)
5,20 mljrd. / 5,11 mljrd.
+1,66%pārsniedz prognozēto
2027. fiskālā gada 1. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: INR
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: INR
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
Ieņēmumi
4,60 mljrd.
4,57 mljrd.
3,83 mljrd.
5,20 mljrd.
Pārdoto preču izmaksas
2,47 mljrd.
2,48 mljrd.
2,24 mljrd.
3,06 mljrd.
Ieņēmumu vērtība
2,47 mljrd.
2,48 mljrd.
2,24 mljrd.
3,06 mljrd.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
602,93 milj.
637,64 milj.
886,99 milj.
734,29 milj.
Darbības izdevumi
1,99 mljrd.
2,04 mljrd.
1,52 mljrd.
2,16 mljrd.
Kopējie darbības izdevumi
4,45 mljrd.
4,52 mljrd.
3,76 mljrd.
5,21 mljrd.
Ienākumi no pamatdarbības
145,85 milj.
53,04 milj.
65,46 milj.
-15,12 milj.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
17,20 milj.
29,36 milj.
-94,79 milj.
13,40 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
-923,00 tūkst.
-278,54 milj.
2,25 milj.
-322,59 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
-923,00 tūkst.
-103,43 milj.
94,48 milj.
-211,49 milj.
Ienākuma nodokļa izdevumi
59,12 milj.
452,00 tūkst.
-64,02 milj.
-4,63 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
-6 405,31%
-0,16%
-2 849,31%
1,44%
Citi darbības izdevumi
1,19 mljrd.
1,23 mljrd.
449,93 milj.
1,23 mljrd.
Neto ienākumi
-143,84 milj.
-362,30 milj.
882,02 milj.
-317,06 milj.
Tīrās peļņas ienesīgums
-3,13%
-7,92%
23,05%
-6,10%
Peļņa par akciju
-0,29
-0,94
0,76
-0,99
Procentu un ieguldījumu ienākumi
-
-
79,64 milj.
-
Procentu izdevumi
-152,05 milj.
-183,29 milj.
-76,78 milj.
-162,78 milj.
Neto procentu izdevumi
-152,05 milj.
-183,29 milj.
2,86 milj.
-162,78 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
188,27 milj.
167,28 milj.
184,44 milj.
191,56 milj.
EBITDA
324,59 milj.
203,20 milj.
199,10 milj.
118,52 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes