Finance

Seznamy
532834:BOM
Camlin Fine Sciences Ltd
89,15 INR
-0,90%
(-0,81) 1D
12. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro 532834…
Otevřít
91,27 INR
Max.
91,50 INR
Min.
89,15 INR
Trž. kap.
17,13 mld.
Prům. obj.
46,20 tis.
Objem
6,75 tis.
Ukazatel P/E
314,68
52týd. max.
204,35 INR
52týd. min.
88,27 INR
EPS
0,28 INR
Akcie v oběhu
121,25 mil.
Počet zaměstnanců
674
Otevřít
91,27 INR
Max.
91,50 INR
Min.
89,15 INR
Trž. kap.
17,13 mld.
Prům. obj.
46,20 tis.
Objem
6,75 tis.
Ukazatel P/E
314,68
52týd. max.
204,35 INR
52týd. min.
88,27 INR
EPS
0,28 INR
Akcie v oběhu
121,25 mil.
Počet zaměstnanců
674
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Profil
Camlin Fine Sciences originated as part of the Camlin group, an Indian manufacturer of stationery and art materials. The company subsequently expanded into the specialty chemicals sector, focusing on antioxidant ingredients and related chemical products. During the 2000s and 2010s, the company expanded its international operations through acquisitions and investments in overseas manufacturing facilities. These activities increased the company's presence in Europe and Latin America and broadened its product portfolio. In 2015, Camlin Fine Sciences acquired a controlling interest in Dresen Química, a Brazilian manufacturer of food preservation and shelf-life extension products. The acquisition expanded the company's operations in South America. The company later expanded its activities in aroma chemicals and vanillin production through investments in manufacturing facilities and related businesses. Company manufactures chemicals to improve the shelf life of food and other products like aromatic compounds, and performance chemicals. CFS has emerged as the largest producer of food antioxidants such as tert-Butylhydroquinone and Butylated hydroxyanisole. Wikipedia
Informace o Camlin Fine Sciences Ltd
Generální ředitel-
Zaměstnanci674
Založeno1931
Ústředí-
OdvětvíSpeciality chemicals
Poslední zpráva
11. 8. 2026
Fiskální období
Q1 2027
-0,99 INR / 0,12 INR
-921,17%pokles
Tržby / odh. (INR)
5,20 mld. / 5,11 mld.
+1,66%nárůst
Telekonference k finančním výsledkům za fiskální Q1 2027
Čeká se na telekonferenci k finančním výsledkům
Ve zkratce
Statistiky z nejnovějších zpráv a přehledů
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v INR
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v INR
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
4,60 mld.
4,57 mld.
3,83 mld.
5,20 mld.
Náklady na prodané zboží
2,47 mld.
2,48 mld.
2,24 mld.
3,06 mld.
Náklady na tržby
2,47 mld.
2,48 mld.
2,24 mld.
3,06 mld.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
602,93 mil.
637,64 mil.
886,99 mil.
734,29 mil.
Provozní náklady
1,99 mld.
2,04 mld.
1,52 mld.
2,16 mld.
Celkové provozní náklady
4,45 mld.
4,52 mld.
3,76 mld.
5,21 mld.
Provozní výnosy
145,85 mil.
53,04 mil.
65,46 mil.
-15,12 mil.
Ostatní neprovozní výnosy
17,20 mil.
29,36 mil.
-94,79 mil.
13,40 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
-923,00 tis.
-278,54 mil.
2,25 mil.
-322,59 mil.
EBT bez neobvyklých položek
-923,00 tis.
-103,43 mil.
94,48 mil.
-211,49 mil.
Náklady na daň z příjmů
59,12 mil.
452,00 tis.
-64,02 mil.
-4,63 mil.
Efektivní daňová sazba
-6 405,31 %
-0,16 %
-2 849,31 %
1,44 %
Ostatní provozní náklady
1,19 mld.
1,23 mld.
449,93 mil.
1,23 mld.
Čisté příjmy
-143,84 mil.
-362,30 mil.
882,02 mil.
-317,06 mil.
Čistá zisková marže
-3,13 %
-7,92 %
23,05 %
-6,10 %
Výnosy na akcii
-0,29
-0,94
0,76
-0,99
Příjmy z úroků a investic
-
-
79,64 mil.
-
Úrokové náklady
-152,05 mil.
-183,29 mil.
-76,78 mil.
-162,78 mil.
Čisté úrokové náklady
-152,05 mil.
-183,29 mil.
2,86 mil.
-162,78 mil.
Odpisy a amortizace
188,27 mil.
167,28 mil.
184,44 mil.
191,56 mil.
EBITDA
324,59 mil.
203,20 mil.
199,10 mil.
118,52 mil.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-
-
-
-
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google