Finance

Zoznamy
523696:BOM
Fortis Malar Hospitals Ltd
40,40 INR
-0,88%
(-0,36) 1 d.
16. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 523696…
Otvoriť
40,68 INR
Vysoká
40,68 INR
Nízka
39,00 INR
Trh. kap.
756,23 mil.
Priem. obj.
7,04 tis.
Objem
4,92 tis.
Pomer cena/zárobky
532,00
Max. za 52 týž.
69,60 INR
Min. za 52 týž.
39,00 INR
Výnosy na akciu
0,08 INR
Akcie v obehu
18,74 mil.
Počet zamestnancov
0
Otvoriť
40,68 INR
Vysoká
40,68 INR
Nízka
39,00 INR
Trh. kap.
756,23 mil.
Priem. obj.
7,04 tis.
Objem
4,92 tis.
Pomer cena/zárobky
532,00
Max. za 52 týž.
69,60 INR
Min. za 52 týž.
39,00 INR
Výnosy na akciu
0,08 INR
Akcie v obehu
18,74 mil.
Počet zamestnancov
0
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Fortis Malar Hospitals Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci0
Dátum založenia1989
Hlavné sídlo-
OdvetvieHealth care provider
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
250,00 tis.
25,00 tis.
31,00 tis.
9,00 tis.
Cena predaného tovaru
467,00 tis.
245,00 tis.
334,00 tis.
396,00 tis.
Náklady na výnosy
467,00 tis.
245,00 tis.
334,00 tis.
396,00 tis.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
-
-
3,04 mil.
-
Prevádzkové náklady
3,51 mil.
3,10 mil.
5,19 mil.
2,97 mil.
Celkové prevádzkové náklady
3,98 mil.
3,34 mil.
5,52 mil.
3,37 mil.
Prevádzkové príjmy
-3,73 mil.
-3,32 mil.
-5,49 mil.
-3,36 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
5,17 mil.
5,21 mil.
-56,46 mil.
5,35 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
1,44 mil.
1,90 mil.
1,07 mil.
1,99 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
1,44 mil.
1,90 mil.
-40,27 mil.
1,99 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,30 mil.
1,74 mil.
1,52 mil.
465,00 tis.
Platná daňová sadzba
90,17 %
91,88 %
142,06 %
23,40 %
Ostatné prevádzkové náklady
3,51 mil.
3,10 mil.
2,16 mil.
2,97 mil.
Čistý príjem
142,00 tis.
154,00 tis.
-450,00 tis.
1,52 mil.
Čistá zisková marža
56,80 %
616,00 %
-1 451,61 %
16 911,11 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
21,67 mil.
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
21,67 mil.
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu