Finance

Popisi
523696:BOM
Fortis Malar Hospitals Ltd
40,40 INR
−0,88%
(−0,36) 1D
16. lis, 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 523696...
Otvori
40,68 INR
Najviša
40,68 INR
Najniža
39,00 INR
Trž. kap.
756,23 mil.
Prosj. kol.
7,04 tis.
Količina
4,92 tis.
P/E omjer
532,00
52-tjed. najviša
69,60 INR
52-tjed. najniža
39,00 INR
EPS
0,08 INR
Dionice u optjecaju
18,74 mil.
Broj djelatnika
0
Otvori
40,68 INR
Najviša
40,68 INR
Najniža
39,00 INR
Trž. kap.
756,23 mil.
Prosj. kol.
7,04 tis.
Količina
4,92 tis.
P/E omjer
532,00
52-tjed. najviša
69,60 INR
52-tjed. najniža
39,00 INR
EPS
0,08 INR
Dionice u optjecaju
18,74 mil.
Broj djelatnika
0
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Fortis Malar Hospitals Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici0
Osnovano1989
Sjedište-
SektorHealth care provider
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
250,00 tis.
25,00 tis.
31,00 tis.
9,00 tis.
Trošak prodane robe
467,00 tis.
245,00 tis.
334,00 tis.
396,00 tis.
Trošak prihoda
467,00 tis.
245,00 tis.
334,00 tis.
396,00 tis.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
-
-
3,04 mil.
-
Poslovni rashod
3,51 mil.
3,10 mil.
5,19 mil.
2,97 mil.
Ukupni poslovni rashodi
3,98 mil.
3,34 mil.
5,52 mil.
3,37 mil.
Poslovni prihod
−3,73 mil.
−3,32 mil.
−5,49 mil.
−3,36 mil.
Ostali neposlovni prihod
5,17 mil.
5,21 mil.
−56,46 mil.
5,35 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,44 mil.
1,90 mil.
1,07 mil.
1,99 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,44 mil.
1,90 mil.
−40,27 mil.
1,99 mil.
Izdaci za porez na dohodak
1,30 mil.
1,74 mil.
1,52 mil.
465,00 tis.
Efektivna porezna stopa
90,17 %
91,88 %
142,06 %
23,40 %
Ostali poslovni rashodi
3,51 mil.
3,10 mil.
2,16 mil.
2,97 mil.
Neto dohodak
142,00 tis.
154,00 tis.
−450,00 tis.
1,52 mil.
Neto profitna marža
56,80 %
616,00 %
−1.451,61 %
16.911,11 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
21,67 mil.
-
Izdaci za kamate
-
-
-
-
Neto izdaci za kamate
-
-
21,67 mil.
-
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
-
-
-
-
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije