Finance

Zoznamy
500109:BOM
Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd
172,80 INR
-1,17%
(-2,05) 1 d.
16. 10., 15:50:03 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 500109…
Otvoriť
176,00 INR
Vysoká
176,00 INR
Nízka
169,60 INR
Trh. kap.
302,89 mld.
Priem. obj.
746,50 tis.
Objem
894,81 tis.
Dividenda
2,31 %
Štvrťročná dividenda
1,00 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
9. 8. 2024
Pomer cena/zárobky
9,64
Max. za 52 týž.
214,95 INR
Min. za 52 týž.
136,10 INR
Výnosy na akciu
17,93 INR
Akcie v obehu
1,75 mld.
Počet zamestnancov
2 tis.
Otvoriť
176,00 INR
Vysoká
176,00 INR
Nízka
169,60 INR
Trh. kap.
302,89 mld.
Priem. obj.
746,50 tis.
Objem
894,81 tis.
Dividenda
2,31 %
Štvrťročná dividenda
1,00 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
9. 8. 2024
Pomer cena/zárobky
9,64
Max. za 52 týž.
214,95 INR
Min. za 52 týž.
136,10 INR
Výnosy na akciu
17,93 INR
Akcie v obehu
1,75 mld.
Počet zamestnancov
2 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited, is a division of Oil and Natural Gas Corporation which is under the ownership of the Ministry of Petroleum and Natural Gas of the Government of India. Established in 1988, the refinery is located at Katipalla, north from the centre of Mangalore. The refinery was established after displacing five villages, namely, Bala, Kalavar, Kuthetoor, Katipalla, and Adyapadi. The refinery has a versatile design with high flexibility to process crudes of various API gravities with a high degree of automation. MRPL has a design capacity to process 15 million metric tonnes per annum and is the only refinery in India to have two hydrocrackers producing premium diesel. It also has a polypropylene unit with a capacity of 0.44 million metric tonnes per year. It is one among the two refineries in India to have two CCRs producing high octane unleaded petrol. Currently, the refinery processes around 14.65 million tonnes of crude per year. The company's revenues stood at ₹60,062.02 crore in 2020. MRPL, which was a joint sector company, became a public-sector undertaking after the acquisition of a majority of its shares by ONGC. Wikipedia
Informácie o subjekte Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci2,45 tis.
Dátum založenia7. 3. 1988
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
226,49 mld.
247,12 mld.
241,60 mld.
382,54 mld.
Cena predaného tovaru
200,74 mld.
210,55 mld.
213,27 mld.
357,02 mld.
Náklady na výnosy
200,74 mld.
210,55 mld.
213,27 mld.
357,02 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
1,74 mld.
1,84 mld.
3,18 mld.
1,77 mld.
Prevádzkové náklady
14,56 mld.
12,63 mld.
2,86 mld.
16,36 mld.
Celkové prevádzkové náklady
215,31 mld.
223,18 mld.
216,13 mld.
373,38 mld.
Prevádzkové príjmy
11,18 mld.
23,94 mld.
25,47 mld.
9,16 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
612,50 mil.
393,40 mil.
-332,97 mil.
708,90 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
9,63 mld.
22,20 mld.
12,33 mld.
12,46 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
9,63 mld.
22,20 mld.
12,89 mld.
7,74 mld.
Výdavky na daň z príjmu
3,36 mld.
7,69 mld.
11,16 mld.
3,00 mld.
Platná daňová sadzba
34,88 %
34,64 %
90,51 %
24,08 %
Ostatné prevádzkové náklady
9,12 mld.
6,88 mld.
-4,26 mld.
10,58 mld.
Čistý príjem
6,27 mld.
14,51 mld.
1,17 mld.
9,46 mld.
Čistá zisková marža
2,77 %
5,87 %
0,48 %
2,47 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
509,69 mil.
-
Úrokové náklady
-2,19 mld.
-2,19 mld.
-2,03 mld.
-2,44 mld.
Čisté úrokové náklady
-2,19 mld.
-2,19 mld.
-1,52 mld.
-2,44 mld.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
3,71 mld.
3,91 mld.
3,95 mld.
4,01 mld.
EBITDA
14,85 mld.
27,22 mld.
29,07 mld.
12,96 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu