Finance

Seznamy
Proč je 500109 výš 5,38%?
Prozkoumat hlouběji
500109:BOM
Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd
185,25 INR
+5,38%
(+9,45) 1D
14. 10., 15:59:09 GMT+5:30  ·   INR
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro 500109…
Otevřít
176,20 INR
Max.
186,30 INR
Min.
176,00 INR
Trž. kap.
324,72 mld.
Prům. obj.
680,65 tis.
Objem
963,00 tis.
Dividenda
2,16 %
Čtvrtletní dividenda
1,00 INR
Datum ex dividenda
9. 8. 2024
Ukazatel P/E
10,33
52týd. max.
214,95 INR
52týd. min.
136,10 INR
EPS
17,93 INR
Akcie v oběhu
1,75 mld.
Počet zaměstnanců
2 tis.
Otevřít
176,20 INR
Max.
186,30 INR
Min.
176,00 INR
Trž. kap.
324,72 mld.
Prům. obj.
680,65 tis.
Objem
963,00 tis.
Dividenda
2,16 %
Čtvrtletní dividenda
1,00 INR
Datum ex dividenda
9. 8. 2024
Ukazatel P/E
10,33
52týd. max.
214,95 INR
52týd. min.
136,10 INR
EPS
17,93 INR
Akcie v oběhu
1,75 mld.
Počet zaměstnanců
2 tis.
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Profil
Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited, is a division of Oil and Natural Gas Corporation which is under the ownership of the Ministry of Petroleum and Natural Gas of the Government of India. Established in 1988, the refinery is located at Katipalla, north from the centre of Mangalore. The refinery was established after displacing five villages, namely, Bala, Kalavar, Kuthetoor, Katipalla, and Adyapadi. The refinery has a versatile design with high flexibility to process crudes of various API gravities with a high degree of automation. MRPL has a design capacity to process 15 million metric tonnes per annum and is the only refinery in India to have two hydrocrackers producing premium diesel. It also has a polypropylene unit with a capacity of 0.44 million metric tonnes per year. It is one among the two refineries in India to have two CCRs producing high octane unleaded petrol. Currently, the refinery processes around 14.65 million tonnes of crude per year. The company's revenues stood at ₹60,062.02 crore in 2020. MRPL, which was a joint sector company, became a public-sector undertaking after the acquisition of a majority of its shares by ONGC. Wikipedia
Informace o Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd
Generální ředitel-
Zaměstnanci2,45 tis.
Založeno7. 3. 1988
Ústředí-
Odvětví-
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v INR
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v INR
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
226,49 mld.
247,12 mld.
241,60 mld.
382,54 mld.
Náklady na prodané zboží
200,74 mld.
210,55 mld.
213,27 mld.
357,02 mld.
Náklady na tržby
200,74 mld.
210,55 mld.
213,27 mld.
357,02 mld.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
1,74 mld.
1,84 mld.
3,18 mld.
1,77 mld.
Provozní náklady
14,56 mld.
12,63 mld.
2,86 mld.
16,36 mld.
Celkové provozní náklady
215,31 mld.
223,18 mld.
216,13 mld.
373,38 mld.
Provozní výnosy
11,18 mld.
23,94 mld.
25,47 mld.
9,16 mld.
Ostatní neprovozní výnosy
612,50 mil.
393,40 mil.
-332,97 mil.
708,90 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
9,63 mld.
22,20 mld.
12,33 mld.
12,46 mld.
EBT bez neobvyklých položek
9,63 mld.
22,20 mld.
12,89 mld.
7,74 mld.
Náklady na daň z příjmů
3,36 mld.
7,69 mld.
11,16 mld.
3,00 mld.
Efektivní daňová sazba
34,88 %
34,64 %
90,51 %
24,08 %
Ostatní provozní náklady
9,12 mld.
6,88 mld.
-4,26 mld.
10,58 mld.
Čisté příjmy
6,27 mld.
14,51 mld.
1,17 mld.
9,46 mld.
Čistá zisková marže
2,77 %
5,87 %
0,48 %
2,47 %
Výnosy na akcii
-
-
-
-
Příjmy z úroků a investic
-
-
509,69 mil.
-
Úrokové náklady
-2,19 mld.
-2,19 mld.
-2,03 mld.
-2,44 mld.
Čisté úrokové náklady
-2,19 mld.
-2,19 mld.
-1,52 mld.
-2,44 mld.
Odpisy a amortizace
3,71 mld.
3,91 mld.
3,95 mld.
4,01 mld.
EBITDA
14,85 mld.
27,22 mld.
29,07 mld.
12,96 mld.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-
-
-
-
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google