Finance

Zoznamy
3090:TADAWUL
Tabuk Cement Company SJSC
6,42 SAR
-1,23%
(-0,080) 1 d.
15. 10., 15:14:47 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 3090…
Otvoriť
6,41 SAR
Vysoká
6,53 SAR
Nízka
6,36 SAR
Trh. kap.
577,80 mil.
Priem. obj.
108,10 tis.
Objem
64,45 tis.
Pomer cena/zárobky
39,23
Max. za 52 týž.
10,90 SAR
Min. za 52 týž.
6,36 SAR
Výnosy na akciu
0,16 SAR
Akcie v obehu
89,83 mil.
Otvoriť
6,41 SAR
Vysoká
6,53 SAR
Nízka
6,36 SAR
Trh. kap.
577,80 mil.
Priem. obj.
108,10 tis.
Objem
64,45 tis.
Pomer cena/zárobky
39,23
Max. za 52 týž.
10,90 SAR
Min. za 52 týž.
6,36 SAR
Výnosy na akciu
0,16 SAR
Akcie v obehu
89,83 mil.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Tabuk Cement Company SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci-
Dátum založenia1985
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
72,86 mil.
77,09 mil.
62,55 mil.
50,64 mil.
Cena predaného tovaru
58,02 mil.
69,12 mil.
52,59 mil.
43,94 mil.
Náklady na výnosy
58,02 mil.
69,12 mil.
52,59 mil.
43,94 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
9,60 mil.
8,52 mil.
8,21 mil.
8,62 mil.
Prevádzkové náklady
4,87 mil.
4,50 mil.
4,48 mil.
4,98 mil.
Celkové prevádzkové náklady
62,89 mil.
73,62 mil.
57,07 mil.
48,92 mil.
Prevádzkové príjmy
9,97 mil.
3,46 mil.
5,48 mil.
1,72 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-243,53 tis.
-165,60 tis.
-46,72 tis.
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
9,30 mil.
3,00 mil.
5,28 mil.
1,68 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
9,30 mil.
3,00 mil.
5,28 mil.
1,68 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,05 mil.
1,13 mil.
1,19 mil.
1,18 mil.
Platná daňová sadzba
11,25 %
37,65 %
22,45 %
69,80 %
Ostatné prevádzkové náklady
-4,12 mil.
-4,12 mil.
-4,12 mil.
-4,12 mil.
Čistý príjem
8,25 mil.
1,87 mil.
4,10 mil.
508,34 tis.
Čistá zisková marža
11,32 %
2,43 %
6,55 %
1,00 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-431,65 tis.
-299,27 tis.
-144,57 tis.
-38,65 tis.
Čisté úrokové náklady
-431,65 tis.
-299,27 tis.
-144,57 tis.
-38,65 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
21,49 mil.
13,30 mil.
16,92 mil.
13,17 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-92,45 tis.
113,04 tis.
-
17,69 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu