Finance

Popisi
3090:TADAWUL
Tabuk Cement Company SJSC
6,45 SAR
−0,77%
(−0,050) 1D
15. lis, 13:23:12 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 3090...
Otvori
6,41 SAR
Najviša
6,53 SAR
Najniža
6,37 SAR
Trž. kap.
580,50 mil.
Prosj. kol.
108,10 tis.
Količina
39,19 tis.
P/E omjer
39,42
52-tjed. najviša
10,90 SAR
52-tjed. najniža
6,37 SAR
EPS
0,16 SAR
Dionice u optjecaju
89,83 mil.
Otvori
6,41 SAR
Najviša
6,53 SAR
Najniža
6,37 SAR
Trž. kap.
580,50 mil.
Prosj. kol.
108,10 tis.
Količina
39,19 tis.
P/E omjer
39,42
52-tjed. najviša
10,90 SAR
52-tjed. najniža
6,37 SAR
EPS
0,16 SAR
Dionice u optjecaju
89,83 mil.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Tabuk Cement Company SJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici-
Osnovano1985
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijatcc-sa.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
72,86 mil.
77,09 mil.
62,55 mil.
50,64 mil.
Trošak prodane robe
58,02 mil.
69,12 mil.
52,59 mil.
43,94 mil.
Trošak prihoda
58,02 mil.
69,12 mil.
52,59 mil.
43,94 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
9,60 mil.
8,52 mil.
8,21 mil.
8,62 mil.
Poslovni rashod
4,87 mil.
4,50 mil.
4,48 mil.
4,98 mil.
Ukupni poslovni rashodi
62,89 mil.
73,62 mil.
57,07 mil.
48,92 mil.
Poslovni prihod
9,97 mil.
3,46 mil.
5,48 mil.
1,72 mil.
Ostali neposlovni prihod
−243,53 tis.
−165,60 tis.
−46,72 tis.
-
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
9,30 mil.
3,00 mil.
5,28 mil.
1,68 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
9,30 mil.
3,00 mil.
5,28 mil.
1,68 mil.
Izdaci za porez na dohodak
1,05 mil.
1,13 mil.
1,19 mil.
1,18 mil.
Efektivna porezna stopa
11,25 %
37,65 %
22,45 %
69,80 %
Ostali poslovni rashodi
−4,12 mil.
−4,12 mil.
−4,12 mil.
−4,12 mil.
Neto dohodak
8,25 mil.
1,87 mil.
4,10 mil.
508,34 tis.
Neto profitna marža
11,32 %
2,43 %
6,55 %
1,00 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−431,65 tis.
−299,27 tis.
−144,57 tis.
−38,65 tis.
Neto izdaci za kamate
−431,65 tis.
−299,27 tis.
−144,57 tis.
−38,65 tis.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
21,49 mil.
13,30 mil.
16,92 mil.
13,17 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−92,45 tis.
113,04 tis.
-
17,69 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije