Finance

Zoznamy
301602:SHE
Shantou Institu of Ultrsnc Instrn Co Ltd
15,08 CNY
+0,20%
(+0,030) 1 d.
16. 10., 15:04:37 GMT+8  ·   CNY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 301602…
Otvoriť
15,31 CNY
Vysoká
15,49 CNY
Nízka
14,88 CNY
Trh. kap.
6,45 mld.
Priem. obj.
2,92 mil.
Objem
1,94 mil.
Dividenda
0,99 %
Štvrťročná dividenda
0,04 CNY
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
24. 6. 2026
Pomer cena/zárobky
60,04
Max. za 52 týž.
25,64 CNY
Min. za 52 týž.
13,40 CNY
Výnosy na akciu
0,25 CNY
Akcie v obehu
428,33 mil.
Počet zamestnancov
737
Otvoriť
15,31 CNY
Vysoká
15,49 CNY
Nízka
14,88 CNY
Trh. kap.
6,45 mld.
Priem. obj.
2,92 mil.
Objem
1,94 mil.
Dividenda
0,99 %
Štvrťročná dividenda
0,04 CNY
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
24. 6. 2026
Pomer cena/zárobky
60,04
Max. za 52 týž.
25,64 CNY
Min. za 52 týž.
13,40 CNY
Výnosy na akciu
0,25 CNY
Akcie v obehu
428,33 mil.
Počet zamestnancov
737
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Shantou Institute of Ultrasonic Instruments Co., Ltd is China's biggest manufacturing base of ultrasound with longest history. SIUI goes through a technology development of A-B-C-D-E. Each step has driven the industry progress in China. A: A mode ultrasound equipment. B:B mode ultrasound imaging equipment. C:Color Doppler. In 1997, SIUI manufactured its first color Doppler system Apogee 800.D:Real-time 3D/4D ultrasound. In 2008, SIUI developed the real-time 3D/4D technology, and released a series of real-time 3D/ 4D color Doppler systems. E: Elastography. SIUI develops and manufactures a variety of ultrasound imaging systems and accessories for both human and veterinary use, and NDT equipment including phased-array ultrasonic flaw detector, conventional flaw detector, thickness gauge, probes and accessories. The company is currently organized into three product category divisions: ultrasound imaging systems, medical X-Ray imaging products, and non-destructive testing instruments. SIUI has been certified by ISO9001 Certification, European CE Marking and the U.S. Food and Drug Administration. Wikipedia
Informácie o subjekte Shantou Institu of Ultrsnc Instrn Co Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci737
Dátum založenia15. 11. 1982
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
69,93 mil.
151,90 mil.
66,33 mil.
82,68 mil.
Cena predaného tovaru
20,10 mil.
49,56 mil.
20,19 mil.
30,11 mil.
Náklady na výnosy
20,10 mil.
49,56 mil.
20,19 mil.
30,11 mil.
Náklady na výskum a vývoj
14,30 mil.
10,79 mil.
10,32 mil.
11,67 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
20,23 mil.
27,28 mil.
21,73 mil.
18,37 mil.
Prevádzkové náklady
26,42 mil.
45,18 mil.
32,21 mil.
29,29 mil.
Celkové prevádzkové náklady
46,52 mil.
94,74 mil.
52,40 mil.
59,40 mil.
Prevádzkové príjmy
23,41 mil.
57,17 mil.
13,92 mil.
23,28 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-7,18 mil.
7,11 mil.
-10,06 mil.
9,77 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
22,85 mil.
69,99 mil.
10,16 mil.
21,23 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
26,59 mil.
59,23 mil.
10,08 mil.
19,57 mil.
Výdavky na daň z príjmu
2,35 mil.
10,01 mil.
1,04 mil.
3,25 mil.
Platná daňová sadzba
10,30 %
14,30 %
10,28 %
15,30 %
Ostatné prevádzkové náklady
-8,09 mil.
6,04 mil.
167,40 tis.
61,92 tis.
Čistý príjem
20,50 mil.
59,98 mil.
9,11 mil.
17,98 mil.
Čistá zisková marža
29,31 %
39,48 %
13,74 %
21,75 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
7,79 mil.
8,23 mil.
6,22 mil.
5,34 mil.
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
7,79 mil.
8,23 mil.
6,22 mil.
5,34 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
26,00 mil.
60,00 mil.
16,76 mil.
26,34 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu