Finance

Lijsten
301602:SHE
Shantou Institu of Ultrsnc Instrn Co Ltd
CN¥ 15,05
-1,05%
(-0,16) 1D
15 okt, 15:04:55 GMT+8  ·   CNY
Alle symbolen
SymboolPrijsWijzigingWijzigingspercentage
Belangrijkste inzichten voor 301602 genereren…
Openen
CN¥ 15,00
Hoog
CN¥ 15,31
Laag
CN¥ 14,86
Beursw.
6,66 mld.
Gem. vol.
3,02 mln.
Volume
1,86 mln.
Dividend
1,00%
Kwartaaldividend
CN¥ 0,04
Ex-dividenddatum
24 jun 2026
Koers/winst-verhouding
59,92
52 wk hoog
CN¥ 25,64
52 wk laag
CN¥ 13,40
WPA
CN¥ 0,25
Uitstaande aandelen
428,33 mln.
Aantal medewerkers
737
Openen
CN¥ 15,00
Hoog
CN¥ 15,31
Laag
CN¥ 14,86
Beursw.
6,66 mld.
Gem. vol.
3,02 mln.
Volume
1,86 mln.
Dividend
1,00%
Kwartaaldividend
CN¥ 0,04
Ex-dividenddatum
24 jun 2026
Koers/winst-verhouding
59,92
52 wk hoog
CN¥ 25,64
52 wk laag
CN¥ 13,40
WPA
CN¥ 0,25
Uitstaande aandelen
428,33 mln.
Aantal medewerkers
737
Nieuwsartikelen
Van webbronnen en nieuwspartners
Profiel
Shantou Institute of Ultrasonic Instruments Co., Ltd is China's biggest manufacturing base of ultrasound with longest history. SIUI goes through a technology development of A-B-C-D-E. Each step has driven the industry progress in China. A: A mode ultrasound equipment. B:B mode ultrasound imaging equipment. C:Color Doppler. In 1997, SIUI manufactured its first color Doppler system Apogee 800.D:Real-time 3D/4D ultrasound. In 2008, SIUI developed the real-time 3D/4D technology, and released a series of real-time 3D/ 4D color Doppler systems. E: Elastography. SIUI develops and manufactures a variety of ultrasound imaging systems and accessories for both human and veterinary use, and NDT equipment including phased-array ultrasonic flaw detector, conventional flaw detector, thickness gauge, probes and accessories. The company is currently organized into three product category divisions: ultrasound imaging systems, medical X-Ray imaging products, and non-destructive testing instruments. SIUI has been certified by ISO9001 Certification, European CE Marking and the U.S. Food and Drug Administration. Wikipedia
Over Shantou Institu of Ultrsnc Instrn Co Ltd
CEO-
Medewerkers737
Opgericht15 nov 1982
Hoofdkantoor-
Sector-
Eerdere rapportenAlle waarden in CNY
Loading Previous Earnings...
Opbrengst
Netto-inkomsten
Alle waarden in CNY
sep 2025
dec 2025
mrt 2026
jun 2026
Opbrengst
69,93 mln.
151,90 mln.
66,33 mln.
82,68 mln.
Kosten van verkochte goederen
20,10 mln.
49,56 mln.
20,19 mln.
30,11 mln.
Kosten van opbrengst
20,10 mln.
49,56 mln.
20,19 mln.
30,11 mln.
Kosten voor onderzoek en ontwikkeling
14,30 mln.
10,79 mln.
10,32 mln.
11,67 mln.
Totale kosten voor onderzoek en ontwikkeling
-
-
-
-
Verkoop-, algemene en administratiekosten
20,23 mln.
27,28 mln.
21,73 mln.
18,37 mln.
Bedrijfskosten
26,42 mln.
45,18 mln.
32,21 mln.
29,29 mln.
Totale bedrijfskosten
46,52 mln.
94,74 mln.
52,40 mln.
59,40 mln.
Operationele inkomsten
23,41 mln.
57,17 mln.
13,92 mln.
23,28 mln.
Overige niet-operationele inkomsten
-7,18 mln.
7,11 mln.
-10,06 mln.
9,77 mln.
Resultaat vóór belasting inclusief ongebruikelijke items
22,85 mln.
69,99 mln.
10,16 mln.
21,23 mln.
Resultaat vóór belasting exclusief ongebruikelijke items
26,59 mln.
59,23 mln.
10,08 mln.
19,57 mln.
Kosten voor inkomstenbelasting
2,35 mln.
10,01 mln.
1,04 mln.
3,25 mln.
Effectief belastingtarief
10,30%
14,30%
10,28%
15,30%
Andere bedrijfskosten
-8,09 mln.
6,04 mln.
167,40K
61,92K
Netto-inkomsten
20,50 mln.
59,98 mln.
9,11 mln.
17,98 mln.
Nettowinstmarge
29,31%
39,48%
13,74%
21,75%
Winst per aandeel
-
-
-
-
Rente en inkomsten uit beleggingen
7,79 mln.
8,23 mln.
6,22 mln.
5,34 mln.
Rentelasten
-
-
-
-
Nettorentekosten
7,79 mln.
8,23 mln.
6,22 mln.
5,34 mln.
Kosten voor afschrijving en afbetaling
-
-
-
-
EBITDA
26,00 mln.
60,00 mln.
16,76 mln.
26,34 mln.
Winst of verlies uit de verkoop van activa
-
-
-
-
AI-content kan fouten bevatten. Meer informatie
Google-apps