Finance

Zoznamy
3005:TADAWUL
Umm Al Qura Cement Company SJSC
10,21 SAR
-0,39%
(-0,040) 1 d.
15. 10., 15:14:25 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 3005…
Otvoriť
10,25 SAR
Vysoká
10,25 SAR
Nízka
10,02 SAR
Trh. kap.
561,55 mil.
Priem. obj.
85,84 tis.
Objem
128,40 tis.
Pomer cena/zárobky
9,00
Max. za 52 týž.
14,94 SAR
Min. za 52 týž.
10,02 SAR
Výnosy na akciu
1,13 SAR
Akcie v obehu
54,00 mil.
Otvoriť
10,25 SAR
Vysoká
10,25 SAR
Nízka
10,02 SAR
Trh. kap.
561,55 mil.
Priem. obj.
85,84 tis.
Objem
128,40 tis.
Pomer cena/zárobky
9,00
Max. za 52 týž.
14,94 SAR
Min. za 52 týž.
10,02 SAR
Výnosy na akciu
1,13 SAR
Akcie v obehu
54,00 mil.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Umm Al Qura Cement Company SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci-
Dátum založenia2013
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
73,59 mil.
82,94 mil.
88,34 mil.
77,89 mil.
Cena predaného tovaru
53,76 mil.
63,25 mil.
56,28 mil.
57,81 mil.
Náklady na výnosy
53,76 mil.
63,25 mil.
56,28 mil.
57,81 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
4,08 mil.
4,52 mil.
3,80 mil.
3,62 mil.
Prevádzkové náklady
4,08 mil.
4,52 mil.
3,80 mil.
3,62 mil.
Celkové prevádzkové náklady
57,83 mil.
67,77 mil.
60,08 mil.
61,42 mil.
Prevádzkové príjmy
15,76 mil.
15,18 mil.
28,27 mil.
16,47 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
331,61 tis.
-1,51 mil.
227,51 tis.
311,03 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
14,00 mil.
12,58 mil.
26,75 mil.
14,88 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
14,00 mil.
12,67 mil.
26,75 mil.
14,88 mil.
Výdavky na daň z príjmu
2,19 mil.
-581,63 tis.
2,10 mil.
2,10 mil.
Platná daňová sadzba
15,65 %
-4,62 %
7,85 %
14,12 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
11,81 mil.
13,16 mil.
24,65 mil.
12,78 mil.
Čistá zisková marža
16,04 %
15,87 %
27,90 %
16,40 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-2,08 mil.
-963,89 tis.
-1,70 mil.
-1,90 mil.
Čisté úrokové náklady
-2,08 mil.
-963,89 tis.
-1,70 mil.
-1,90 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
29,22 mil.
27,13 mil.
40,82 mil.
29,16 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
367,50 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu