Finance

Popisi
3005:TADAWUL
Umm Al Qura Cement Company SJSC
10,21 SAR
−0,39%
(−0,040) 1D
15. lis, 15:14:25 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 3005...
Otvori
10,25 SAR
Najviša
10,25 SAR
Najniža
10,02 SAR
Trž. kap.
561,55 mil.
Prosj. kol.
85,84 tis.
Količina
128,40 tis.
P/E omjer
9,00
52-tjed. najviša
14,94 SAR
52-tjed. najniža
10,02 SAR
EPS
1,13 SAR
Dionice u optjecaju
54,00 mil.
Otvori
10,25 SAR
Najviša
10,25 SAR
Najniža
10,02 SAR
Trž. kap.
561,55 mil.
Prosj. kol.
85,84 tis.
Količina
128,40 tis.
P/E omjer
9,00
52-tjed. najviša
14,94 SAR
52-tjed. najniža
10,02 SAR
EPS
1,13 SAR
Dionice u optjecaju
54,00 mil.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Umm Al Qura Cement Company SJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici-
Osnovano2013
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijauacc.com.sa
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
73,59 mil.
82,94 mil.
88,34 mil.
77,89 mil.
Trošak prodane robe
53,76 mil.
63,25 mil.
56,28 mil.
57,81 mil.
Trošak prihoda
53,76 mil.
63,25 mil.
56,28 mil.
57,81 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
4,08 mil.
4,52 mil.
3,80 mil.
3,62 mil.
Poslovni rashod
4,08 mil.
4,52 mil.
3,80 mil.
3,62 mil.
Ukupni poslovni rashodi
57,83 mil.
67,77 mil.
60,08 mil.
61,42 mil.
Poslovni prihod
15,76 mil.
15,18 mil.
28,27 mil.
16,47 mil.
Ostali neposlovni prihod
331,61 tis.
−1,51 mil.
227,51 tis.
311,03 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
14,00 mil.
12,58 mil.
26,75 mil.
14,88 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
14,00 mil.
12,67 mil.
26,75 mil.
14,88 mil.
Izdaci za porez na dohodak
2,19 mil.
−581,63 tis.
2,10 mil.
2,10 mil.
Efektivna porezna stopa
15,65 %
−4,62 %
7,85 %
14,12 %
Ostali poslovni rashodi
-
-
-
-
Neto dohodak
11,81 mil.
13,16 mil.
24,65 mil.
12,78 mil.
Neto profitna marža
16,04 %
15,87 %
27,90 %
16,40 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−2,08 mil.
−963,89 tis.
−1,70 mil.
−1,90 mil.
Neto izdaci za kamate
−2,08 mil.
−963,89 tis.
−1,70 mil.
−1,90 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
29,22 mil.
27,13 mil.
40,82 mil.
29,16 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
367,50 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije