Finance

Seznamy
Proč je 300427 níž 3,95%?
Prozkoumat hlouběji
300427:SHE
Red Phase INC
5,59 CN¥
-3,95%
(-0,23) 1D
15. 10., 15:04:25 GMT+8  ·   CNY
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro 300427…
Otevřít
5,67 CN¥
Max.
5,71 CN¥
Min.
5,56 CN¥
Trž. kap.
3,10 mld.
Prům. obj.
32,18 mil.
Objem
19,56 mil.
52týd. max.
19,73 CN¥
52týd. min.
5,00 CN¥
EPS
-0,11 CN¥
Akcie v oběhu
508,52 mil.
Počet zaměstnanců
772
Otevřít
5,67 CN¥
Max.
5,71 CN¥
Min.
5,56 CN¥
Trž. kap.
3,10 mld.
Prům. obj.
32,18 mil.
Objem
19,56 mil.
52týd. max.
19,73 CN¥
52týd. min.
5,00 CN¥
EPS
-0,11 CN¥
Akcie v oběhu
508,52 mil.
Počet zaměstnanců
772
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Informace o Red Phase INC
Generální ředitel-
Zaměstnanci772
Založeno29. 7. 2005
Ústředí-
Odvětví-
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v CNY
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v CNY
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
191,46 mil.
239,65 mil.
115,36 mil.
123,11 mil.
Náklady na prodané zboží
121,53 mil.
174,76 mil.
78,94 mil.
88,55 mil.
Náklady na tržby
121,53 mil.
174,76 mil.
78,94 mil.
88,55 mil.
Výdaje na výzkum a vývoj
10,47 mil.
15,73 mil.
11,75 mil.
11,34 mil.
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
31,83 mil.
52,91 mil.
32,48 mil.
33,08 mil.
Provozní náklady
43,27 mil.
101,52 mil.
43,61 mil.
56,75 mil.
Celkové provozní náklady
164,80 mil.
276,29 mil.
122,54 mil.
145,30 mil.
Provozní výnosy
26,67 mil.
-36,64 mil.
-7,18 mil.
-22,19 mil.
Ostatní neprovozní výnosy
-92,59 tis.
-1,44 mil.
-246,62 tis.
-3,72 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
45,68 mil.
-74,04 mil.
4,00 mil.
-23,66 mil.
EBT bez neobvyklých položek
26,77 mil.
-38,01 mil.
-6,94 mil.
-25,55 mil.
Náklady na daň z příjmů
2,35 mil.
6,99 mil.
405,88 tis.
-3,31 mil.
Efektivní daňová sazba
5,15 %
-9,45 %
10,14 %
13,99 %
Ostatní provozní náklady
-6,24 mil.
813,24 tis.
-3,11 mil.
-930,66 tis.
Čisté příjmy
43,21 mil.
-81,48 mil.
3,55 mil.
-19,91 mil.
Čistá zisková marže
22,57 %
-34,00 %
3,08 %
-16,17 %
Výnosy na akcii
-
-
-
-
Příjmy z úroků a investic
415,35 tis.
482,78 tis.
578,47 tis.
806,91 tis.
Úrokové náklady
-144,89 tis.
-118,53 tis.
-86,82 tis.
-74,98 tis.
Čisté úrokové náklady
270,46 tis.
364,25 tis.
491,66 tis.
731,94 tis.
Odpisy a amortizace
-
-
-
-
EBITDA
36,39 mil.
-28,46 mil.
989,41 tis.
-15,94 mil.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
6,46 tis.
-36,96 mil.
-
28,70 tis.
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google