Finance

Zoznamy
Prečo akcie 3002 stúpli 3,13%?
Preskúmať podrobnejšie
3002:TADAWUL
Najran Cement Company SJSC
5,60 SAR
+3,13%
(+0,17) 1 d.
15. 10., 15:14:08 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 3002…
Otvoriť
5,40 SAR
Vysoká
5,60 SAR
Nízka
5,33 SAR
Trh. kap.
952,00 mil.
Priem. obj.
594,57 tis.
Objem
424,54 tis.
Pomer cena/zárobky
34,19
Max. za 52 týž.
7,81 SAR
Min. za 52 týž.
5,17 SAR
Výnosy na akciu
0,16 SAR
Akcie v obehu
164,71 mil.
Počet zamestnancov
897
Otvoriť
5,40 SAR
Vysoká
5,60 SAR
Nízka
5,33 SAR
Trh. kap.
952,00 mil.
Priem. obj.
594,57 tis.
Objem
424,54 tis.
Pomer cena/zárobky
34,19
Max. za 52 týž.
7,81 SAR
Min. za 52 týž.
5,17 SAR
Výnosy na akciu
0,16 SAR
Akcie v obehu
164,71 mil.
Počet zamestnancov
897
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Najran Cement Company SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci897
Dátum založenia2005
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
122,67 mil.
133,52 mil.
123,02 mil.
123,79 mil.
Cena predaného tovaru
101,27 mil.
102,09 mil.
100,15 mil.
100,09 mil.
Náklady na výnosy
101,27 mil.
102,09 mil.
100,15 mil.
100,09 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
12,09 mil.
11,58 mil.
11,54 mil.
11,70 mil.
Prevádzkové náklady
12,09 mil.
11,58 mil.
11,54 mil.
11,70 mil.
Celkové prevádzkové náklady
113,36 mil.
113,67 mil.
111,69 mil.
111,79 mil.
Prevádzkové príjmy
9,31 mil.
19,85 mil.
11,33 mil.
12,00 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
410,00 tis.
-949,00 tis.
721,00 tis.
-52,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
4,60 mil.
14,70 mil.
7,86 mil.
7,60 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
4,60 mil.
14,72 mil.
7,86 mil.
7,60 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,53 mil.
2,74 mil.
1,75 mil.
1,75 mil.
Platná daňová sadzba
33,27 %
18,63 %
22,27 %
23,02 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
3,07 mil.
11,96 mil.
6,11 mil.
5,85 mil.
Čistá zisková marža
2,50 %
8,96 %
4,97 %
4,73 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-5,12 mil.
-4,18 mil.
-4,20 mil.
-4,34 mil.
Čisté úrokové náklady
-5,12 mil.
-4,18 mil.
-4,20 mil.
-4,34 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
34,12 mil.
44,94 mil.
35,54 mil.
36,27 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
14,00 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu