Finance

Popisi
3002:TADAWUL
Najran Cement Company SJSC
5,43 SAR
−1,63%
(−0,090) 1D
14. lis, 15:13:33 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 3002...
Otvori
5,52 SAR
Najviša
5,52 SAR
Najniža
5,40 SAR
Trž. kap.
923,10 mil.
Prosj. kol.
582,01 tis.
Količina
582,46 tis.
P/E omjer
33,15
52-tjed. najviša
7,81 SAR
52-tjed. najniža
5,17 SAR
EPS
0,16 SAR
Dionice u optjecaju
164,71 mil.
Broj djelatnika
897
Otvori
5,52 SAR
Najviša
5,52 SAR
Najniža
5,40 SAR
Trž. kap.
923,10 mil.
Prosj. kol.
582,01 tis.
Količina
582,46 tis.
P/E omjer
33,15
52-tjed. najviša
7,81 SAR
52-tjed. najniža
5,17 SAR
EPS
0,16 SAR
Dionice u optjecaju
164,71 mil.
Broj djelatnika
897
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Najran Cement Company SJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici897
Osnovano2005
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijanajrancement.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
122,67 mil.
133,52 mil.
123,02 mil.
123,79 mil.
Trošak prodane robe
101,27 mil.
102,09 mil.
100,15 mil.
100,09 mil.
Trošak prihoda
101,27 mil.
102,09 mil.
100,15 mil.
100,09 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
12,09 mil.
11,58 mil.
11,54 mil.
11,70 mil.
Poslovni rashod
12,09 mil.
11,58 mil.
11,54 mil.
11,70 mil.
Ukupni poslovni rashodi
113,36 mil.
113,67 mil.
111,69 mil.
111,79 mil.
Poslovni prihod
9,31 mil.
19,85 mil.
11,33 mil.
12,00 mil.
Ostali neposlovni prihod
410,00 tis.
−949,00 tis.
721,00 tis.
−52,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
4,60 mil.
14,70 mil.
7,86 mil.
7,60 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
4,60 mil.
14,72 mil.
7,86 mil.
7,60 mil.
Izdaci za porez na dohodak
1,53 mil.
2,74 mil.
1,75 mil.
1,75 mil.
Efektivna porezna stopa
33,27 %
18,63 %
22,27 %
23,02 %
Ostali poslovni rashodi
-
-
-
-
Neto dohodak
3,07 mil.
11,96 mil.
6,11 mil.
5,85 mil.
Neto profitna marža
2,50 %
8,96 %
4,97 %
4,73 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−5,12 mil.
−4,18 mil.
−4,20 mil.
−4,34 mil.
Neto izdaci za kamate
−5,12 mil.
−4,18 mil.
−4,20 mil.
−4,34 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
34,12 mil.
44,94 mil.
35,54 mil.
36,27 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
14,00 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije