Finance

Popisi
Zašto je 300253 pao 2,28%?
Istražite detaljnije
300253:SHE
Winning Health Technology Group Co Ltd
6,87 CNY
−2,28%
(−0,16) 1D
16. lis, 15:04:34 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 300253...
Otvori
7,16 CNY
Najviša
7,21 CNY
Najniža
6,80 CNY
Trž. kap.
16,14 mlr.
Prosj. kol.
41,22 mil.
Količina
52,15 mil.
52-tjed. najviša
16,09 CNY
52-tjed. najniža
6,47 CNY
EPS
−0,20 CNY
Dionice u optjecaju
2,20 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Otvori
7,16 CNY
Najviša
7,21 CNY
Najniža
6,80 CNY
Trž. kap.
16,14 mlr.
Prosj. kol.
41,22 mil.
Količina
52,15 mil.
52-tjed. najviša
16,09 CNY
52-tjed. najniža
6,47 CNY
EPS
−0,20 CNY
Dionice u optjecaju
2,20 mlr.
Broj djelatnika
6 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Winning Health Technology Group Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici5,57 tis.
Osnovano1994
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijawinning.com.cn
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
456,65 mil.
810,36 mil.
397,46 mil.
596,96 mil.
Trošak prodane robe
385,44 mil.
495,68 mil.
275,15 mil.
384,47 mil.
Trošak prihoda
385,44 mil.
495,68 mil.
275,15 mil.
384,47 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
116,78 mil.
92,72 mil.
80,50 mil.
91,57 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
122,48 mil.
173,62 mil.
90,05 mil.
178,00 mil.
Poslovni rashod
125,55 mil.
414,30 mil.
122,93 mil.
398,63 mil.
Ukupni poslovni rashodi
510,99 mil.
909,98 mil.
398,07 mil.
783,10 mil.
Poslovni prihod
−54,34 mil.
−99,61 mil.
−615,71 tis.
−186,14 mil.
Ostali neposlovni prihod
−22,75 mil.
45,15 mil.
−195,59 tis.
−6,11 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−157,41 mil.
−121,53 mil.
−13,44 mil.
−215,50 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−92,35 mil.
−71,78 mil.
−16,20 mil.
−209,13 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−32,47 mil.
14,88 mil.
−12,10 mil.
−23,32 mil.
Efektivna porezna stopa
20,63 %
−12,25 %
90,03 %
10,82 %
Ostali poslovni rashodi
−37,22 mil.
18,42 mil.
−11,74 mil.
−18,34 mil.
Neto dohodak
−123,42 mil.
−132,50 mil.
14,03 mil.
−190,43 mil.
Neto profitna marža
−27,03 %
−16,35 %
3,53 %
−31,90 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
1,84 mil.
901,98 tis.
2,32 mil.
766,26 tis.
Izdaci za kamate
−17,10 mil.
−18,22 mil.
−17,71 mil.
−17,65 mil.
Neto izdaci za kamate
−15,27 mil.
−17,32 mil.
−15,39 mil.
−16,88 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
−48,61 mil.
−94,57 mil.
4,42 mil.
−181,26 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
1,70 mil.
−3,05 mil.
-
−192,80 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije