Finance

Listák
2290:TADAWUL
Yanbu National Petrchmcl Cmpny Ynsb Sjsc
31,66 SAR
-1,19%
(-0,38) 1 n
okt. 15., 15:10:27 GMT+3  ·   SAR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: 2290…
Megnyitás
32,04 SAR
Magas
32,24 SAR
Alacsony
31,44 SAR
Piaci tőkeérték
17,81 Mrd
Átlagos forgalom
589,94 E
Forgalom
422,92 E
Osztalék
6,32%
Negyedéves osztalék
0,50 SAR
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 7.
Árfolyam/nyereség arány
61,22
52 hetes legmagasabb ár
38,44 SAR
52 hetes legalacsonyabb ár
24,00 SAR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,52 SAR
Kinnlevő részvények
275,62 M
Alkalmazottak száma
1 E
Megnyitás
32,04 SAR
Magas
32,24 SAR
Alacsony
31,44 SAR
Piaci tőkeérték
17,81 Mrd
Átlagos forgalom
589,94 E
Forgalom
422,92 E
Osztalék
6,32%
Negyedéves osztalék
0,50 SAR
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 7.
Árfolyam/nyereség arány
61,22
52 hetes legmagasabb ár
38,44 SAR
52 hetes legalacsonyabb ár
24,00 SAR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,52 SAR
Kinnlevő részvények
275,62 M
Alkalmazottak száma
1 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Yansab is a SABIC, affiliate company in Saudi Arabia, and is the largest SABIC petrochemical complex. It will has an annual capacity exceeding 4 million metric tons of petrochemical products including: 1.3 million MT of ethylene; 400,000 MT of propylene; 900,000 MT of polyethylene; 400,000 MT of polypropylene; 700,000 MT of ethylene glycol; 250,000 MT of benzene, xylene and toluene, and 100,000 MT of butene-1 and butene-2. Yansab is expected to employ 1,500 people in phase I and phase II. SABIC owns 55% of YANSAB capital. SABIC affiliates Ibn Rushd and Tayef hold 10% of Yansab capital. 35% of Yansab is public stocks. Fluor Arabia is the main U&O contractor on the Yansab project. Wikipedia
Yanbu National Petrchmcl Cmpny Ynsb Sjsc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók1,1 E
Alapítva2006. febr. 11.
Székhely-
ÁgazatCommodity chemical
Korábbi jelentésekMinden érték SAR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték SAR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
1,32 Mrd
1,38 Mrd
1,32 Mrd
1,88 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
1,11 Mrd
1,28 Mrd
1,17 Mrd
1,35 Mrd
Értékesítés költsége
1,11 Mrd
1,28 Mrd
1,17 Mrd
1,35 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
142,41 M
227,08 M
142,92 M
157,68 M
Működési költség
140,24 M
210,57 M
141,16 M
259,18 M
Működési költségek összesen
1,25 Mrd
1,49 Mrd
1,31 Mrd
1,60 Mrd
Működési bevétel
66,41 M
-109,96 M
12,18 M
274,37 M
Egyéb nem működési bevétel
-
-165,00 E
-
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
94,97 M
-33,19 M
32,05 M
287,84 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
94,97 M
-32,17 M
32,05 M
287,84 M
Jövedelemadó-ráfordítás
20,78 M
20,12 M
20,82 M
29,02 M
Hatékony adókulcs
21,88%
-60,64%
64,97%
10,08%
Egyéb működési költségek
-2,17 M
-16,52 M
-1,76 M
101,49 M
Nettó jövedelem
74,19 M
-53,31 M
11,23 M
258,81 M
Nettó haszonkulcs
5,64%
-3,86%
0,85%
13,77%
Egy részvényre jutó eredmény
0,13
-0,10
0,02
0,46
Kamat- és befektetési jövedelem
43,20 M
77,95 M
34,88 M
28,28 M
Kamatköltség
-14,63 M
-
-15,00 M
-14,82 M
Nettó kamatkiadások
28,57 M
77,95 M
19,88 M
13,46 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
300,78 M
124,94 M
241,04 M
514,18 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
1,04 M
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások