Finance

Zoznamy
2281:TADAWUL
Tanmiah Food Company SJSC
48,00 SAR
+1,27%
(+0,60) 1 d.
15. 10., 15:13:43 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 2281…
Otvoriť
47,40 SAR
Vysoká
48,14 SAR
Nízka
46,80 SAR
Trh. kap.
960,00 mil.
Priem. obj.
82,71 tis.
Objem
64,00 tis.
Max. za 52 týž.
83,80 SAR
Min. za 52 týž.
44,60 SAR
Výnosy na akciu
-1,02 SAR
Akcie v obehu
6,00 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Otvoriť
47,40 SAR
Vysoká
48,14 SAR
Nízka
46,80 SAR
Trh. kap.
960,00 mil.
Priem. obj.
82,71 tis.
Objem
64,00 tis.
Max. za 52 týž.
83,80 SAR
Min. za 52 týž.
44,60 SAR
Výnosy na akciu
-1,02 SAR
Akcie v obehu
6,00 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Tanmiah Food Company SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci1,77 tis.
Dátum založenia1962
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
614,17 mil.
712,69 mil.
731,19 mil.
789,24 mil.
Cena predaného tovaru
476,36 mil.
567,92 mil.
564,44 mil.
595,66 mil.
Náklady na výnosy
476,36 mil.
567,92 mil.
564,44 mil.
595,66 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
122,21 mil.
143,31 mil.
141,05 mil.
142,97 mil.
Prevádzkové náklady
121,23 mil.
139,12 mil.
138,23 mil.
141,31 mil.
Celkové prevádzkové náklady
597,59 mil.
707,04 mil.
702,67 mil.
736,97 mil.
Prevádzkové príjmy
16,58 mil.
5,65 mil.
28,52 mil.
52,27 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-10,57 mil.
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-12,69 mil.
-27,44 mil.
1,24 mil.
23,38 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-12,69 mil.
-27,44 mil.
1,24 mil.
23,38 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,96 mil.
-1,25 mil.
179,22 tis.
828,24 tis.
Platná daňová sadzba
-15,45 %
4,54 %
14,48 %
3,54 %
Ostatné prevádzkové náklady
-979,06 tis.
-7,77 mil.
-2,82 mil.
-1,66 mil.
Čistý príjem
-15,79 mil.
-22,43 mil.
-1,13 mil.
18,96 mil.
Čistá zisková marža
-2,57 %
-3,15 %
-0,15 %
2,40 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
553,58 tis.
Úrokové náklady
-30,36 mil.
-11,23 mil.
-28,72 mil.
-30,96 mil.
Čisté úrokové náklady
-30,36 mil.
-11,23 mil.
-28,72 mil.
-30,41 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
32,66 mil.
27,31 mil.
49,27 mil.
72,57 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
18,95 tis.
76,86 tis.
646,10 tis.
-945,64 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu