Finance

Zoznamy
2180:TADAWUL
Filling and Packing Mtls Mang Co SJSC
38,34 SAR
+0,89%
(+0,34) 1 d.
15. 10., 15:12:29 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 2180…
Otvoriť
37,80 SAR
Vysoká
38,50 SAR
Nízka
37,64 SAR
Trh. kap.
440,91 mil.
Priem. obj.
51,69 tis.
Objem
59,74 tis.
Pomer cena/zárobky
224,14
Max. za 52 týž.
40,00 SAR
Min. za 52 týž.
24,10 SAR
Výnosy na akciu
0,17 SAR
Akcie v obehu
11,50 mil.
Počet zamestnancov
128
Otvoriť
37,80 SAR
Vysoká
38,50 SAR
Nízka
37,64 SAR
Trh. kap.
440,91 mil.
Priem. obj.
51,69 tis.
Objem
59,74 tis.
Pomer cena/zárobky
224,14
Max. za 52 týž.
40,00 SAR
Min. za 52 týž.
24,10 SAR
Výnosy na akciu
0,17 SAR
Akcie v obehu
11,50 mil.
Počet zamestnancov
128
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Filling and Packing Mtls Mang Co SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci128
Dátum založenia16. 6. 1991
Hlavné sídlo-
OdvetvieMaterial
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
62,89 mil.
68,91 mil.
64,51 mil.
79,66 mil.
Cena predaného tovaru
52,27 mil.
59,07 mil.
49,60 mil.
62,47 mil.
Náklady na výnosy
52,27 mil.
59,07 mil.
49,60 mil.
62,47 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
11,04 mil.
15,37 mil.
10,97 mil.
12,29 mil.
Prevádzkové náklady
11,69 mil.
20,43 mil.
11,99 mil.
12,56 mil.
Celkové prevádzkové náklady
63,95 mil.
79,50 mil.
61,59 mil.
75,03 mil.
Prevádzkové príjmy
-1,07 mil.
-10,58 mil.
2,91 mil.
4,63 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
117,23 tis.
4,91 mil.
1,68 mil.
800,13 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-2,73 mil.
-1,19 mil.
2,78 mil.
3,63 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-2,73 mil.
-6,77 mil.
2,78 mil.
3,63 mil.
Výdavky na daň z príjmu
69,40 tis.
-12,26 tis.
188,69 tis.
278,00 tis.
Platná daňová sadzba
-2,55 %
1,03 %
6,78 %
7,66 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-2,79 mil.
-1,18 mil.
2,59 mil.
3,35 mil.
Čistá zisková marža
-4,44 %
-1,71 %
4,02 %
4,20 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
26,52 tis.
-
-
Úrokové náklady
-1,78 mil.
-578,56 tis.
-1,66 mil.
-1,80 mil.
Čisté úrokové náklady
-1,78 mil.
-552,03 tis.
-1,66 mil.
-1,80 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
1,46 mil.
-6,03 mil.
6,03 mil.
7,76 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-3,32 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu