Finance

Popisi
2180:TADAWUL
Filling and Packing Mtls Mang Co SJSC
38,00 SAR
−0,42%
(−0,16) 1D
14. lis, 15:18:03 GMT+3  ·   SAR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 2180...
Otvori
37,76 SAR
Najviša
38,96 SAR
Najniža
37,76 SAR
Trž. kap.
437,00 mil.
Prosj. kol.
49,68 tis.
Količina
115,17 tis.
P/E omjer
222,16
52-tjed. najviša
40,00 SAR
52-tjed. najniža
24,10 SAR
EPS
0,17 SAR
Dionice u optjecaju
11,50 mil.
Broj djelatnika
128
Otvori
37,76 SAR
Najviša
38,96 SAR
Najniža
37,76 SAR
Trž. kap.
437,00 mil.
Prosj. kol.
49,68 tis.
Količina
115,17 tis.
P/E omjer
222,16
52-tjed. najviša
40,00 SAR
52-tjed. najniža
24,10 SAR
EPS
0,17 SAR
Dionice u optjecaju
11,50 mil.
Broj djelatnika
128
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Filling and Packing Mtls Mang Co SJSC – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici128
Osnovano16. lip 1991.
Sjedište-
SektorMaterial
Web-lokacijafipco.com.sa
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti SAR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti SAR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
62,89 mil.
68,91 mil.
64,51 mil.
79,66 mil.
Trošak prodane robe
52,27 mil.
59,07 mil.
49,60 mil.
62,47 mil.
Trošak prihoda
52,27 mil.
59,07 mil.
49,60 mil.
62,47 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
11,04 mil.
15,37 mil.
10,97 mil.
12,29 mil.
Poslovni rashod
11,69 mil.
20,43 mil.
11,99 mil.
12,56 mil.
Ukupni poslovni rashodi
63,95 mil.
79,50 mil.
61,59 mil.
75,03 mil.
Poslovni prihod
−1,07 mil.
−10,58 mil.
2,91 mil.
4,63 mil.
Ostali neposlovni prihod
117,23 tis.
4,91 mil.
1,68 mil.
800,13 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−2,73 mil.
−1,19 mil.
2,78 mil.
3,63 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−2,73 mil.
−6,77 mil.
2,78 mil.
3,63 mil.
Izdaci za porez na dohodak
69,40 tis.
−12,26 tis.
188,69 tis.
278,00 tis.
Efektivna porezna stopa
−2,55 %
1,03 %
6,78 %
7,66 %
Ostali poslovni rashodi
-
-
-
-
Neto dohodak
−2,79 mil.
−1,18 mil.
2,59 mil.
3,35 mil.
Neto profitna marža
−4,44 %
−1,71 %
4,02 %
4,20 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
26,52 tis.
-
-
Izdaci za kamate
−1,78 mil.
−578,56 tis.
−1,66 mil.
−1,80 mil.
Neto izdaci za kamate
−1,78 mil.
−552,03 tis.
−1,66 mil.
−1,80 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
1,46 mil.
−6,03 mil.
6,03 mil.
7,76 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
−3,32 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije