insights_auto
Prečo akcie 2082 klesli 3,06%?
Preskúmať podrobnejšiechevron_right
2082:TADAWUL
Acwa Power Company SJSC
155,20 SAR
arrow_downward
-3,06%(-4,90) 1 d.
15. 10., 15:17:06 GMT+3 · SAR
search
Všetky symboly
| Symbol | Cena | Zmena | % zmeny |
|---|
insights_autoGenerujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 2082…
Otvoriť
160,00 SAR
Vysoká
160,20 SAR
Nízka
153,40 SAR
Trh. kap.
118,96 mld.
Priem. obj.
266,99 tis.
Objem
514,02 tis.
Dividenda
0,30 %
Štvrťročná dividenda
0,12 SAR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
26. 8. 2026
Pomer cena/zárobky
72,01
Max. za 52 týž.
252,60 SAR
Min. za 52 týž.
149,40 SAR
Výnosy na akciu
2,16 SAR
Akcie v obehu
399,39 mil.
Počet zamestnancov
4 tis.
Otvoriť
160,00 SAR
Vysoká
160,20 SAR
Nízka
153,40 SAR
Trh. kap.
118,96 mld.
Priem. obj.
266,99 tis.
Objem
514,02 tis.
Dividenda
0,30 %
Štvrťročná dividenda
0,12 SAR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
26. 8. 2026
Pomer cena/zárobky
72,01
Max. za 52 týž.
252,60 SAR
Min. za 52 týž.
149,40 SAR
Výnosy na akciu
2,16 SAR
Akcie v obehu
399,39 mil.
Počet zamestnancov
4 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Trend News Agency
·
pred 13 hodinami
Uzbekistan’s Tashkent region, ACWA Power discuss expanding investment
ad-hoc-news.de
·
pred 2 dňami
Analysts trim ACWA Power stock target to SAR 142
ad-hoc-news.de
·
pred 2 dňami
ACWA Power stock trades at a 78.27 P/ E ratio
Profil
Acwa is a developer, investor, co-owner and operator of a portfolio of power generation and desalinated water production plants with a presence in 14 countries across the Middle East, Africa, and Central and Southeast Asia. Acwa's portfolio of projects in operation and development has an investment value of USD 107.5 billion, and a capacity of 78.85 GW of power and produces 9.5 million m3 /day of desalinated water.
Its energy portfolio includes thermal power plants, solar power plants, wind, water desalination plants, and green hydrogen projects. Wikipedia
Informácie o subjekte Acwa Power Company SJSC
Generálny riaditeľMarco Arcelli
Zamestnanci3,54 tis.
Dátum založenia2004
Hlavné sídlo-
Odvetvie-